Всi новини, сторінка 7

27 11

Цьогоріч 16 покровчан-АТОвців та військовослужбовців розпочали навчання у Нікопольській філії академії. Загалом за три останні роки нову професію опановують 42 демобілізованих студентів.


25 11

Що робити у непростій ситуації, скільки небезпек ховає у собі вулиця і як реагувати на незнайомців – на всі ці питання шукали відповіді учасники тренінгу, що пройшов цієї суботи за ініціативи народного депутата Дениса Германа, його помічника, засновника фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника.


22 11

У свої 95 жителька Базавлука Василина Іваненко пече хліб і пироги, порається по господарству, з радістю зустрічає гостей разом зі старенькою кішкою, що теж досягла віку своєї господині. Легкої вдачі, вона щиро розпочинає розмову, розповідає про велику родину, про село, про війну, яка забрала брата й чоловіка. І тільки коли мова заходить про Голод 33-го, опускає очі: «Страшно було… І постійно хотілося їсти…»  Роки Голодомору залишилися судилищем, яке так і не змогла приборкати пам'ять …


21 11

Будинок творчості дітей та юнацтва є однією з тих “майстерень”, де виховують таланти Покрова. Свідченням цього є перемоги у численних конкурсах і фестивалях.


19 11

Цими вихідними Центральна бібліотека для дітей знайомила малечу та їхніх батьків з ляльковим театром.


19 11

Наразі триває традиційне голосування, яке має визначити володарів премії Дніпропетровської обласної ради. Претендентами на цю почесну відзнаку є жителі регіону, які продемонстрували вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові Дніпропетровщини.


12 11

Завдяки командній роботі міського голови Олександра Шаповала, народного депутата Дениса Германа, засновника фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника, профільні медичні фахівці обласної дитячої клінічної лікарні проведуть прийом та обстеження маленьких покровчан.


12 11

21 листопада  з 10.00 до 13.00 в  КП «ЦМЛ м.Покров» ДОР буде проводитись масовий забір донорської крові для лікування онкохворих дітей в спеціалізованих клініках області.        


11 11

Сліди чиїхось «розваг» фіксували сьогодні комунальники. Вздовж реконструйованої пішохідної зони сплющено сміттєві урни.


11 11
11 листопада 2019 р. 761 Суспільство

Місто за тиждень

Освіта Команда НВК №2 взяла участь у літературному батлі в рамках Всеукраїнського проекту “Інтеркрок - освітня стратегія соціалізації особистості”, що відбувся на базі Вишгородської районної гімназії “Інтелект”. Директори ліцею та НВК №1 взяли участь в обласній нараді з питання переходу на профільне навчання учнів 1-- 11 класів відповідно до Закону України “Про освіту” на базі департаменту освіти та науки облдержадміністрації.