Всi новини, сторінка 7

07 05

Освіта В управлінні освіті пройшла інструктивно-методичні наради з вчителями фізичної культури та вчителями предмету “Захист Вітчизни”. Взято участь у вебінарі-обговоренні “Хто змінює світ?” про результати найбільшого освітянського форуму “Global Education and Skills Forum».


06 05

Відсьогодні у Покрові розпочалося голосування за визначення найкращих ініціатив мешканців міста. Цьогоріч на вибір земляків подано 21 проект. Усі вони отримали позитивну оцінку Експертної групи і допущені до голосування.


03 05

Події на Сході – то наша сучасна історія, а для хлопців, які пройшли крізь бойові дії – загальний біль і велика об’єднуюча сила. Ветерани АТО живуть із війною у серці, посттравматичним синдромом і пам’ятю про побратимів, які передчасно пішли із життя. Напередодні поминальних днів спільними зусиллями членів міської спілки ветеранів АТО, за фінансової підтримки міського голови Олександра Шаповала, встановлено пам’ятники на могилах ще двох захисників.


02 05

Тривалі вихідні для покровчан стали по-справжньому родинними. Містяни проводили їх у найкращих великодніх традиціях, насолоджуючись погожими днями і, звичайно ж, спілкуванням.


02 05

Здобувши перемогу у міському етапі XXV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, команда ліцею “Вартові безпеки” стала кращою і на зональному рівні.


02 05

Освіта Минулий тиждень для закладів освіти міста проходив під знаком безпеки життєдіяльності, проводилися об'єктові тренування. Пройшов І міський етап обласного конкурсу “Від дошкілля до НУШ”, де І місце здобула вихователь -методист ДНЗ № 21 Ірина Романець. На базі НВК №2 відбулося засідання міської Асоціації музичних керівників. У СЗШ №9 Проведено військово-польові збори для учнів-випускників закладів загальної середньої освіти міста.


26 04

Сьогодні Покров разом з усіє Україною віддає шану тим, хто ціною власного здоров'я і життя захистив світ від руйнівної сили “мирного атому”. Біля пам'ятного чорнобильського знаку численна громада згадувала одну з найтрагічніших сторінок нашої історії - аварію на Чорнобильській атомній електростанції.


25 04

Наближаються роковини найтрагічнішої техногенної катастрофи в історії людства. Покров віддає належне пам'яті й урокам Чорнобильської трагедії, вшановуючи її героїв.


24 04

Дев'ятирічна Софія Левіна — учениця СЗШ №6, стала переможницею обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та декоративно-прикладної творчості на протипожежну тематики.


23 04

Освіта Минулий тиждень для школярів був канікулярним. Тим часом в управлінні освіти провели чимало організаційних та методичних заходів. Пройшло засідання журі щодо оцінювання робіт Всеукраїнського конкурсу літературних творів “Ода юним олімпійцям України” .