Всi новини, сторінка 719 10

Інформація щодо банківських реквізитів для оплати послуг за доставку газу за жовтень та наступні місяці


19 10

Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області


19 10

У вересні цього року Соціологічна група «Рейтинг» за ініціативи Українського ветеранського фонду Мінветеранів провела ІV Загальнонаціональне опитування


19 10

Вони вже стають до роботи у громадах Дніпра, Нікополя, Кам’янського, Жовтих Вод та Тернівці


18 10

Служба безпеки ліквідувала на Дніпропетровщині злочинну схему продажу до росії стратегічно важливих комплектуючих для систем водопостачання критичної та військової інфраструктури.


18 10

Для фахівців інклюзивно-ресурсного центру міста це не просто слова. Бути поруч, допомагати і підтримувати – принцип роботи, котрий сьогодні, у час війни, набув особливого значення. Днями на базі  центру, в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», пройшов арт-терапевтичний тренінг для  дітей з особливими освітніми потребами.


18 10

Ми хочемо, щоб людина, якій вже відновлена працездатність, щорічно за рахунок держави могла отримати якісні послуги в системі рекреації


17 10

“На Форумі прозвучала надзвичайно важлива думка, про те, що сьогодні відбувається не лише цифровізація, а реінжиніринг всіх послуг, які надає держава. Тому що цифрові послуги – це як фронт-офіс, де відбувається контакт з людиною, яка отримує ці послуги.