Всi новини, сторінка 10

14 03

Ірму Вітовську, лауреата премій «Телетріумфу», актрису театру і кіно, продюсера, громадського діяча та волонтера, місто зустрічало аншлагом.  Свою творчу зустріч популярна акторка розпочала з кіно, представивши покровчанам одну з останніх робіт – культовий фільм «Брама».


12 03

Восени 2018 року у Покрові було покладено початок мовному волонтерству. З пропозицією інтегрувати німецьку, стерши вікові кордони, вийшов в.о. начальника відділу молоді та спорту виконкому Артем Столяр. Його починання одразу підтримав міський голова Олександр Шаповал.


07 03

13-го березня жителів міста запрошують на прем'єру фантастичного українсько-американського художнього фільму “БРАМА”.


06 03

З 1 січня 2019 року  ДТЕК Дніпровські електромережі є оператором системи розподілу, який забезпечує якість та надійність електропостачання, управляє системою розподілу, експлуатує і ремонтує електричні лінії, підстанції, займається питаннями приєднання споживачів до електромереж і обмежує електропостачання, встановлює лічильники електроенергії і фіксує їх показники


01 03

Центр надання адміністративних послуг Покрова постійно розширює свій сервіс та географію діяльності. Завдяки наявності так званого “Мобільного офісу”, жителі територіальної громади продовжують користуватися можливістю доступу до послуг Центру безпосередньо на місцях, без необхідності відвідувати ЦНАП.


27 02

У Покрові триває реалізація програми «U-LEAD з Європою» - найбільш масштабного проекту з реформи децентралізації за підтримки ЄС. Серед напрямків її діяльності надання допомоги у модернізації та створенні Центрів надання адміністративних послуг.


26 02

22 лютого члени громадської ради при виконкомі Покровської міської ради зібралися на чергове засідання. Робота тривала за участі військового комісару Покровського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки - Олександра Лєвіна. У рамках першого питання черги денної присутні заслухали інформацію про діяльність нової організаційної структури, створеної на базі військкомату.


26 02

Чергові креативні полички від ДніпроОДА днями з’явилися в освітніх закладах Покрова. Відтепер учням четвертої та шостої шкіл не обов'язково чекати, коли книгу запишуть у формуляр, можна просто взяти на обмін. Ось і всі умови. Те, що обрати є з чого, діти переконались, коли самі ж виставляли їх з коробок на полички. Новенькі, щойно з видавництва, з гарними ілюстраціями, підібрані на будь-який смак і вік.


26 02

Освіта. Останній тиждень перед канікулами був багатим на події. Пройшов міський етап Всеукраїнського фестивалю колективів екологічної просвіти “Земля - наш спільний дім”. Першість здобула команда ліцею “Юні екологи”, ІІ місце за “Ековартою” із СЗШ №6, ІІІ - отримала команда “Зелений парус” СЗШ №4. Учні 2002 р.н. долучилися до зональних обласних змагань з волейболу , що пройшли в Нікополі. Волейболісти СЗШ №6 завоювали ІІІ місце.


25 02

“Герої не вмирають” - це гасло займає особливе місце у сучасній українській історії. Тисячі патріотів віддали своє життя заради України. Серед них - 15-річний Данило Дідік. Звичайний харківський хлопець, спортсмен та активіст — він з самого початку буремних подій 2014-го року виступав на захист територіальної цілісності своєї країни.