Всi новини, сторінка 10

16 10

День народження міста став днем народження і нової сім'ї — родини Харченків. Свою радість В'ячеслав та Катерина вирішили розділити зі всією громадою. З такої нагоди біля арки закоханих установили весільну арку та запросили уповноваженого представника РАЦСу.


16 10

Для маленьких покровчан День міста одне з найулюбленіших свят. Скільки цікавих, веселих та приємних сюрпризів передбачала для них святкова програма!


15 10

Вже вдруге у Покрові проходить турнір пам’яті Дані Дідіка – народного Героя України, який загинув у 2015 році під час Ходи гідності у Харкові.


15 10

Це вже не перша творча зустріч відомого письменника, журналіста, режисера, документаліста та волонтера Руслана Горового з покровчанами. Цього разу автор презентував свою недавню книгу «Усі ми родом не з Києва». Написана в жанрі легкої іронічної прози, вона складається з 64 історій про людей з невеличких міст, серед яких є і Покров. Кожна новела підкріплена влучними ілюстраціями художника Микити Титова.


15 10

14 жовтня ми вп’яте відзначали День захисника України – свято нескорених, для кого поняття честь, гідність, сила, витримка, відповідальність – не просто слова. Символічно, що відзначається він разом з Днем українського козацтва у православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася покровителькою і заступницею захисників рідної землі та всього українського народу.


11 10

Сьогодні Покров – іменинник. А разом з ним тисячі містян, які у своїх серцях відчувають любов і гідність за своє місто. У свої 63-и, Покров став центром тяжіння для нових ідей і проектів, він йде в ногу з часом, змінюючись не лише за формою, а й за змістом.


На виконання ст. 264 КАС України, виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області повідомляє, що в провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №0160/6960/19 за адміністративним позовом Новицького Станіслава Володимировича до виконавчого комітету Покровської міської ради Дніпропетровської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача Давиденко Світлана Василівна, Січкаренко Євген


09 10

Патріотичний маршрутно-екскурсійний проект від ДніпроОДА вже третій сезон допомагає юнакам та дівчатам області особисто познайомитися зі справжніми Героями та з перших вуст дізнатися про сучасну історію нашої держави.


08 10

6 жовтня, у місті Дніпро на базі СК “Метеор” відбулася обласна Спартакіада серед учасників АТО, членів їх родин та волонтерів. Змагання, які вже стали традиційними, зібрали понад 200 учасників з різних куточків області. Вже вдруге у них взяла участь команда Покрова.


07 10

Питання, винесене до розгляду, підсумовувало вже проведену роботу у напрямку протидії розповсюдження суспільно-небезпечних захворювань. Учасники зустрічі, що тривала під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко, говорили про результати та подальшу діяльність у даному напрямку.