Всi новини, сторінка 5

28 05

Освіта На минулому тижні випускники закладів загальної середньої освіти взяли участь у ЗНО з математики й української мови. На стадіоні “Авангард” проведено обласні етапи Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів “Козацький гарт” та Всеукраїнських дитячих спортивних ігор “Старти надій”. В обох змаганнях відзначилася команда СЗШ №6.


24 05

Зимівники, військова слобода, волость… Який тільки адміністративний статус не надавали Шолоховому з прилеглими селами впродовж 300-річної багатостраждальної історії. Останній – старостинський округ, селяни обрали самі, сподіваючись що у партнерстві з енергійним Покровом, їм вдасться розправити крила.


22 05

Учора у Покрові відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”. Організаторами семінару - відділом економіки міськвиконкому, було запрошено представників діючих ОСББ та ініціативних груп, мотивованих до створення об'єднань співвласників. Саме їм проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.


21 05

Одним з найпопулярніших культурно-масових проектів, який завоював серця жителів міста, є “Покров має таланти”. Завдяки йому десятки покровчан змогли продемонструвати свої таланти перед усім містом, зробити черговий крок до творчої реалізації.


21 05

Освіта На обласному етапі XXV-го Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників команда ліцею “Вартові безпеки” посіла І місце. На базі СЗШ №9 пройшов міський фестиваль “Різноманітний світ професій”.


20 05

Понад 200 покровчан підтримали проект EcoAngel з охорони навколишнього середовища, довівши, що чисте місто – це турбота кожного. Варто лише зробити крок і не змінювати своїм принципам.


20 05

Навіть буденний настрій здатні покращити яскраві квіткові килимки, яких цьогоріч у Покрові побільшало. Працівники “Добробуту” цьогоріч планують висадили близько 25 тисяч квітів. Квіткові композиції у паркових зонах, квітниках та газонах формують із сульфінії, бегонії, петунії, чорнобривців, герані, пеларгонії, георгін, катарантусу, газанії.


20 05

Минулого тижня відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл- Джура”. За перемогу боролися 7 команд освітніх закладів Покрова. Місцем змагань стала пішохідна зона вулиці Центральна та територія парку ім. Бориса Мозолевського.


17 05

Барвисто і святково у місті відзначили день свого національного оберега. У багатьох колективах вшанували українську традицію, одягнувши етнічний одяг. Вишиванкові фотозвіти покровчан заполонили соціальні мережі, дивуючи зворушливими сюжетами та палітрою вбрання. О 17-й усіх чекало вишиванкове свято. Такою квітчастою центральна площа буває лише у День вишиванки! Очі розбігалися від розмаїття орнаментів та вишуканих образів.


16 05

Для родини Касьянових то не просто слова, останні  роки вони живуть ідеєю відродження Чортомлика, як селища, що зберігає сиву минувщину. А розпочали з гіпології, розведення коней та поновлення легендарних подніпрянських пасовиськ.