Всi новини, сторінка 5

27 12

Місто готується зустріти Новий рік і цими днями в усіх куточках Покрова проходили святкові заходи, підготовлені відділом культури міськвиконкому, які охоче відвідували городяни. Не став винятком і старостинський округ. Епіцентром новорічного настрою став клуб селища Шолохове.


27 12
27 грудня 2019 р. 215 Суспільство

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій та голів квартальних комітетів. Підводячи підсумки тижню, що минає, говорили про стабільність життєдіяльності міста.


24 12

Освіта Проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. І місце посіли : учень 9 класу НВО - Костянтин Сокур (вч. Михайленко Г.Л.), учень 11 класу СЗШ №6 - Владлен Онофрійчук (вч. Неклес Г.М.), учениця 9 класу НВК №2 - Валерія Мурзіна (вч. Ткаченко О.К.), учениця 11 класу НВК №1 - Катерина Ярошенко (вч. Лобунець Л.В.).


24 12

Багаторічна історія ветеранського руху у Покрові продовжується. Міська ветеранська організація є чи не найактивнішими представниками громади. Цього року до неї приєднався і Шолохівський осередок. Люди поважного віку не стоять осторонь громадського життя, виховання молоді, підтримують у місті усі добрі справи та починання. На порозі Нового року вони зібралися у неформальній обстановці, аби підбити підсумки року, що минає, та намітити плани на прийдешній.


24 12

Один з найочікуваніших моментів новорічних свят – зустріч зі Святим Миколаєм. У Покрові цю мить роблять по-справжньому незабутньою, аби дитячі сподівання були виправдані щирими емоціями. Саме так бачить цей день міський голова та відповідні служби виконкому. Тож і готуються до свята заздалегідь, продумуючи кожну деталь.


23 12

Яскравим завершенням футбольного року став турнір з футзалу на Кубок міського голови, який відбувся 21 грудня в дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Дані Дідіка. Змагання зібрали справжніх футбольних зірок, які продемонстрували покровчанам усю свою майстерність .


23 12

Казкове дійство відбулося у обласному театрі опери та балету, куди запросили малечу з усієї Дніпропетровщини.


23 12

Напередодні новорічних вихідних у місті вжито додаткових заходів щодо забезпечення безперебійної роботи комунальних служб, підприємств, установ і організацій міста, підтримання належного порядку.


21 12

Одинадцять талановитих та обдарованих юних  покровчан  стали володарями стипендії міського голови Олександра Шаповала. Урочистості з нагоди відзначення найвагоміших досягнень  року, що минає, проходили учора в концертній залі Школи мистецтв.


20 12

Вже традиційно у День Святого Миколая в Покрові запалюють вогнями головну новорічну ялинку. Попри будній день на її урочисте відкриття завітала ледь чи не вся дітвора міста. Разом з батьками, дідусями та бабусями вони раділи чудовому святу, де витав дух передноворіччя. Відсутність снігу та морозцю ніяк не вплинули на феєричну атмосферу, яку створили вихованці дитячих творчих колективів міста та відділ культури міськвиконкому.