Всi новини, сторінка 14

01 04

Добровільний пожежний рух об’єднує мешканців громади та розвиває культуру пожежної безпеки. Після створення мережі підрозділів добровільної пожежної охорони (ДПО) час очікування пожежників у віддалених населених пунктах значно скорочується: з 40–70 до 5–20 хвилин. Добровольці - перші помічники професійних пожежних, які швидко реагують на пожежі та надзвичайні ситуації в громадах. Долучитися до пожежно-рятувального підрозділу можуть громадяни будь-якої статі та професії, які


01 04

“Зростайте з Google: програма для малих бізнесів” – це безоплатна освітня програма для власників малих бізнесів та їхніх команд, у тому числі й ветеранських підприємств. Онлайн-програма стартує 3 квітня 2024 року і буде корисною як підприємцям із невеликою командою або власникам бізнесу без команди, так і особам, які мають ідею власної справи та не наважуються її почати. Зареєстровані учасники отримають доступ до: 8 тижнів безкоштовного навчання від підприємців для розуміння


29 03

Україна ще не настільки сильна, як може бути. Потрібно дати нам змогу діяти на полі бою. Для цього необхідні дві речі: системи «Петріот», які можуть передати нам Сполучені Штати, і паритет в артилерії. Системами «Петріот» ми розблокуємо небо, і наші хлопці будуть іти вперед.


29 03

2 квітня відзначають Всесвітній день поширення інформації про аутизм і кожному з нас варто дізнатися про нього більше. Адже, за даними ВООЗ, з аутизмом народжується кожна сота дитина в світі.


29 03

Державна реєстрація вашого бізнесу залишається дійсною, навіть якщо ви мобілізовані на службу. Ваша підприємницька діяльність — це ваш засіб до самореалізації та допомоги вашій родині, і вона захищена законом.


28 03

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 01.04.2024 р проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


28 03

Посольством України у Франції було досягнуто домовленості з мережею супермаркетів у створенні окремої вітрини для розміщення товарів українських виробників на платформі “NAZOVNI” яка призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. Проєкт реалізує Міністерство закордонних справ України.


28 03
28 березня 2024 р. 453 Суспільство

Знову вандали

Вчорашній вечір став не зовсім добрим для покровчан. І не тільки від тривог, а й хуліганських дій. Невідомі перевернули сміттєві баки у декілька мікрорайонах міста. Робили це навмисно у час, коли надворі вже сутеніло.


28 03

Наразі команда Українського ветеранського фонду Мінветеранів ретельно опрацьовує кожен проєкт. Зокрема, перевіряється повнота поданих документів та відповідність встановленим вимогам, включаючи антикорупційну перевірку заявників.


27 03

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 31.03.2024 р проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади