Всi новини, сторінка 8

28 03

Учора українське представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International представляло у Покрові результати дослідження «Рейтинг прозорості 100 найбільших міст України».


26 03

Міське середовище – це цілий комплекс взаємопов’язаних напрямків – дороги, внутрішньоквартальні території, зони відпочинку, соціальні об’єкти . Вони формують образ Покрова, який з кожним роком все більш осучаснюється. Завдяки реформі децентралізації, спільним зусиллям усіх гілок влади, місто повністю змінює своє обличчя.


Сьогодні у міськвиконкомі відбувся черговий прийом міського голови. Зі своїми особистими питаннями до Олександра Шаповала звернулося 25 містян. Людей турбували проблеми соціального характеру, отримання пільг і допомог, встановлення відповідних соціальних статусів. Серед комунальних – підсипка доріг, відновлення вуличного освітлення, ремонт покрівлі. Переважна більшість питань була вирішена вже під час прийому, за рештою, які потребують додаткового вивчення, визначено терміни


18 03

Ветерана війни, людину, що сповна пізнала біль Другої Світової, з визначною датою привітав міський голова Олександр Шаповал.


15 03

У третю неділю березня вітання приймають ті, хто дбає про чистоту й добробут міста. Напередодні цієї дати у Покрові пройшли урочистості з вшанування людей, які належать до такої важливої – комунальної сфери.


15 03

Останні п'ять років додали в календар українців дати, які стали символом народження нової історії держави. 14 березня наша країна відзначила День українського добровольця. Для Покрова це особлива дата. Сотні наших земляків, у тому числі добровольці, захищали незалежність і територіальну цілісність України. Четверо захисників не повернулися з війни живими...


14 03

Освіта Заклади освіти Покрова працюють у нормальному режимі. Протягом минулого тижня учнями та педагогами було проведено цикл тематичних заходів, присвячених Міжнародному жіночому дню і 205-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Проводилася активна підготовка матеріалів для Х-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».


14 03

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.


11 03

Його поезії перекладені більш ніж ста мовами світу, Великому Кобзареві встановлено близько 1500 пам’ятників, його слово лунає заповітом, хвилює та пробуджує. В цьому феномен видатного сина українського народу, він дав початок відродженню національної свідомості.


07 03

Прийміть мої найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – 8 Березня! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність! Жінка здатна наповнювати будні яскравими фарбами, спонукати до шляхетних вчинків і добрих справ. Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям Ви заслужили шану і глибоку повагу!