Всi новини, сторінка 8

18 09

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян.10 09

Зустріч у мікрорайоні, ініційована міським головою, зібрала чимало мешканців. Цей квартал є одним з найстаріших, об’єднує  будинки 29-43, що по Шляховій, його ще називають селищем Будівельників.


10 09

12 вересня 2019 року за ініціативи ГО “Платформа Громадський Контроль”


07 09

З визначною датою людину, яка вже 44 роки відкриває дітям світ технічної творчості, вітали у міському народному історико-краєзнавчому музеї ім. М.Занудька. Разом з друзями, колегами, учнями найщиріші слова адресував міський голова Олександр Шаповал.


06 09

Центр первинної медико-санітарної допомоги нашого міста - один з понад 1700 медичних закладів України, що користується Helsi — електронною системою, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям надавати якісні медичні послуги.


06 09

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників підприємств і організацій, структурних підрозділів виконкому, старости старостинського Шолохівського округу. Обговорювали поточний стан справ, питання, що потребують вирішення.


04 09

Рішення останньої сесії Покровської міської ради було затверджено оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП. Відтак, розширився спектр послуг відділів архітектури, економіки, управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості. Додалися сервіси організаційного та загального відділів міськвиконкому.


03 09

Згідно пункту 4 статті 42 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, міський голова Шаповал  О.М.  підписав розпорядження 


03 09

30 серпня відбулося засідання чергової 48 сесії Покровської міської ради. На пленарному засіданні депутати розглянули загалом 22 питання, одне з яких було внесено до черги денної в ході роботи сесії.