Всi новини, сторінка 8

13 06

Сьогодні у міськвиконкомі, під головуванням заступника міського голови Ганни Відяєвої, пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто ряд питань.


13 06

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Пізно ввечері агресор вдарив по Покровській громаді Нікопольського району.


12 06

На виконання ст. 264 КАС України, виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області повідомляє, що в провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа №160/13840/24 за позовом Акціонерного товариства «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат» до Покровської міської ради Дніпропетровської області  про визнання протиправним та нечинним рішення Покровської міської ради Дніпропетровської області ради №16 від 26.04.2024 р.


12 06

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час виступу в Бундестазі.


12 06

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Наші оборонці збили 11 ворожих шахедів. По 4 у Новомосковському та Синельниківському районах. Й решту – у Дніпровському, Павлоградському і Кам'янському.


11 06

Два «срібла» одного з найпрестижніших турнірів завоювали Дмитро Шелесько та Нікіта Захарченко, вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка.


11 06

Наша держава має всю природну основу для сучасної енергетики. Про це Президент Володимир Зеленський сказав у Берліні під час виступу на міжнародній Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2024).


11 06

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Вранці знову атакував райцентр. Там пошкоджені інфраструктурний об’єкт, 3 приватні будинки й господарська споруда.


10 06

Згідно статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова Олександр Шаповал підписав розпорядження від 07.06.2024 №Р-85/06-34-24 «Про проведення чергового засідання виконавчого комітету Покровської міської ради у червні 2024 року».


10 06

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання ЖКГ. Проєкти рішень підготовлені профільними управліннями та відділами виконавчого комітету. Прийнято відповідні рішення.