Всi новини, сторінка 4

13 12

Сьогодні Олександр Шаповал провів чергове засідання щотижневого оперативного штабу за участі керівників підприємств та організацій, структурних підрозділів виконкому, старости старостинського округу. Обговорювалися тижневі результати діяльності.


13 12

14 грудня дата, що увійшла в історію прикладом мужності та героїзму. Цього дня у 1986 році було завершено будівництво саркофага над четвертим зруйнованим енергоблоком Чорнобильської станції. Тож щороку саме чотирнадцятого грудня ми вшановуємо ліквідаторів, хто ціною власного життя рятував наше майбутнє.


12 12

Кожного року Покров підводить підсумки здобуткам і звершенням талановитої молоді - визначним подіям, які є ще однією сходинкою до спортивних та мистецьких олімпів. Щорічна стипендія міського голови стає не лише потужним стимулом – вона відкриває нові імена самобутніх, наполегливих, хто дивує своєю майстерністю та надихає інших  розвивати свої здібності – іти уперед.


09 12

Сьогодні у міськвиконкомі  відбулось обговорення проекту бюджету на 2020 рік за участі депутатів, керівництва міста, керівників структурних підрозділів виконкому, підприємств, організацій.


06 12

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! Це свято  визначає розвиток громади – поступальний рух уперед.


05 12

Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо тих, хто визначив свою долю, як служіння Батьківщині, і вважає захист свого народу справою всього життя.


02 12

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян з особистих питань.


02 12

29 листопада відбулося засідання чергової 51 сесії Покровсьої міської ради. На сесію виносилося 47 питань, основне з яких було про реформу вторинної ланки медичної допомоги в місті Покров.


29 11
29 листопада 2019 р. 262 Місцева влада

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій та голів квартальних комітетів. Обговорюючи питання життєдіяльності міста, керівники звітували про поточні справи.


28 11

27 листопада пройшло чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради, де основним питання розглядали “Стратегічні пріоритети територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у підвищенні якості впровадження Державних стандартів соціальних послуг”.