Всi новини, сторінка 4

19 06

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. За допомогою у вирішенні особистих питань звернулося близько двадцяти покровчан.


14 06

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величних християнських свят – Дня Святої Трійці.


14 06

Вітаю колективи та кожного з Вас із Днем медичного працівника! Той шлях, який Ви обрали у житті вимагає повної віддачі сил та залізної витримки. Бути медиком — це велика честь, але й велика відповідальність. Кожен із Вас добре усвідомлює, що жодний найдосконаліший прилад не замінить уваги та чуйного ставлення до пацієнта. Ваше милосердя та вірність своїй справі допомагають покровчанам долати недуги та повертатися до активного життя.


14 06

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу. Керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів виконкому доповідали про поточний стан справ, виконану за тиждень роботу.


10 06

Минулої п’ятниці відбулося чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів виконкому, старости Шолохового.


10 06

Згідно  пункту 4 статті 42 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міський голова Шаповал  О.М.  підписав розпорядження  від 16.05.2019 № 134-р «Про скликання чергової 46 сесії міської ради  7 скликання».


07 06

Почесний громадянин міста, ветеран війни, праці, капітан у відставці, колишній льотчик-винищувач 288-ї винищувальної авіації 17-ї повітряної армії відійшов у вічність на 98 році життя.


07 06

Виїзний прийом тривав близько двох годин. Ініціатором зустрічі виступив Олександр Шаповал, запросивши громаду до спільної розмови. Цьому передували численні звернення людей. Понад ста мешканців села прийшли до клубу, аби обговорити наболілі питання.


05 06

31 травня відбулося засідання чергової 45 сесії Покровської міської ради. Першим розглядалося питання про стан реалізації основних напрямків роботи у сфері молодіжної політики міста Покров.


04 06

Зустріч з представниками Програми у міському ЦНАПі За підтримки Програми U-LEAD з Європою Покров вдосконалює адміністративні послуги. Минулого року наше місто стало партнером впровадження Програми, ідучи шляхом узагальнення й реалізації позитивного європейського досвіду. Покров увійшов до числа громад, котрі підписали меморандум про співпрацю. U-LEAD з Європою, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею та Швецією