Всi новини, сторінка 4

23 11

У ході підготовки до проведення чергової сесії міськради, пройшли засідання постійних депутатських комісій. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд  сесії. У роботі комісій також взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому.


23 11

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


23 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


22 11

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 23.11.2023 проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади


22 11

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання "Про призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги”, з якого доповідала заступник міського голови Ганна Відяєва, також  питання соціального спрямування, архітектури, економіки та житлові питання. З усіх прийняті відповідні рішення.


22 11

На цьому наголосив у своєму  зверненні Президент України Володимир Зеленський.


22 11

Про це зранку повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


21 11

Відповідно до розпорядження міського голови щодо скликання чергової 47 сесії Покровської міської ради 8 скликання свою роботу розпочинають профільні постійні комісії Покровської міської ради, на засіданнях яких будуть розглянуті проєкти рішень з різних напрямків діяльності


21 11

Жити вільно у своїй країні та обирати власне майбутнє – цього в усі часи прагнули українці, відстоюючи незалежність. Про це вся наша історія і сучасність.