Всi новини, сторінка 6

10 05

74 роки тому завершилася найстрашніша війна, що назавжди залишилася для кожної української сім’ї гірким спомином. Друга світова проросла спогадами і пам’яттю, яку оберігає священна дата. Цьогорічне свято було омите травневим дощем, мов символом радості й скорботи. Покровчани зустрічали його біля обелісків, віддаючи шану визволителям і сотням загиблих земляків.


08 05

Сьогодні Покров спільно з усією європейською спільнотою відзначив День пам'яті та примирення.


08 05

Міський голова привітав ветеранів зі святом Перемоги.


08 05

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 74 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці дві дати – то одвічна пам'ять і скорбота за тими, кого забрала війна.


07 05

8 травня 2019р. Меморіальний комплекс «Алея Слави» 21:00 - Урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення 9 травня 2019 р.


06 05

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. Зі своїми особистими питаннями до голови звернулося понад 20 містян, серед яких покровчани, що скористалися можливістю електронної реєстрації. Обговорювалися проблеми отримання державних пільг та допомог, впорядкування та благоустрою прибудинкових територій, ремонту відмосток будинків.


03 05

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, бюджетних установ, старости селища Шолохове. Розглядався поточний стан справ. Тиждень був насиченим святами, для міста він пройшов спокійно. Відповідні служби працювали у посиленому режимі, про що доповідали керівники.


30 04

Щиро вітаю Вас зі святом весни та праці! Святкування 1 травня — це добра традиція, яка не втрачає свого змісту. Для нас першотравень - символ взаємної підтримки, згуртованості, поваги і прагнення працювати на спільний результат. Саме це і є запорукою розвитку нашого міста.


30 04

  26 квітня відбулося чергове засідання сесії Покровської міської ради.   Розгляду питань черги денної передувала інформація про порядок дотримання законодавства про працю та порядок оформлення трудових відносин, з якою виступив перед присутніми начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятості, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Анатолій Коробка.


29 04

Напередодні Світлого Христового Воскресіння міський голова привітав родини Будинків сімейного типу з Великоднем.