Всi новини, сторінка 6

02 11

Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке ми традиційно відзначаємо у першу неділю листопада. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи соціальні гарантії і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите велику справу і вагомий внесок у забезпеченні реалізації державної соціальної політики.


01 11
1 листопада 2019 р. 825 Місцева влада

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій.


28 10

25 жовтня відбулося чергове засідання 50 сесії Покровської міської ради. Ювілейна сесія пройшла за участі народного депутата Дениса Германа. Перш ніж перейти до розгляду питань, міський голова Олександр Шаповал вручив почесні грамоти голови обласної ради батькам-вихователям будинку сімейного типу Маркових, майстру дільниці зеленого господарству Марині Суружиу та начальнику відділу культури Тетяні Сударєвій.


25 10

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників підприємств та організацій, старости Старостинського округу, голів квартальних комітетів.


23 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. Першим основним розглянули питання про стан виконання Комплексної програми соціального захисту населення територіальної громади м.Покров на 2019-2021 роки.


17 10

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.09.2019  № 261-р  свою  роботу розпочинають профільні депутатські  комісії Покровської міської ради.


16 10

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян з особистих питань.


15 10

Час  її офіційного відкриття співпав з Днем міста. Денис Герман не проводив гучних презентацій офісу, одразу приступив до роботи.


11 10

Його історія — це частинка кожного з нас, хто поєднав з ним долю. З вдячністю згадаймо усіх, хто творив історію Покрова, збагачував його традиції, розбудовував. У такі моменти ми по-особливому відчуваємо себе земляками, сповнюємося почуттям любові і гідності за свій Покров. Дякую кожному з вас, дорогі покровчани, за добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток нашого міста.


11 10

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! Це свято відзначається у День Покрови Пресвятої Богородиці та День козацтва, увібрало в себе найкращі традиції українського народу – уособлює мужність та героїзм. Для нашого козацького краю це особлива дата, адже за нею - історія славетних пращурів, що боронили нашу землю від ворога на всіх етапах становлення державності.