Всi новини, сторінка 9

01 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


31 10

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.30 10

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


30 10

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


29 10

Вітаю Вас з професійним святом, яке за традицією відзначаємо в останню неділю жовтня. Ваша професія — дуже необхідна, оскільки автомобільний транспорт — це важлива система життєзабезпечення усіх сфер життєдіяльності міста, країни.


28 10

28 жовтня дата, яка залишається у народній пам’яті - День визволення України від фашистських загарбників. Ми знову повертаємось до подій Другої світової, щоб вшанувати всіх, хто віддав життя за свободу рідної землі. На території України точилися ключові битви проти фашизму, наша країна зазнала страшних жертв і руйнувань. 


27 10

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося пленарне засідання чергової 45 сесії Покровської міської ради 8 скликання.


27 10

Війна, розв'язана росією, забрала життя ще одного нашого земляка, старшого стрільця-оператора 2 мотопіхотного відділення, мотопіхотного батальйону, 39-річного Андрія Вожикова. Захисник загинув 22 жовтня, виконуючи бойове завдання поблизу Авдіївки Донецької області.


27 10

Якщо Ви відчуваєте у собі потенціал соціально активної й небайдужої особистості, Центр соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області запрошує Вас до співпраці – координувати супровід наших Захисників та Захисниць на посаді фахівця із соціальної роботи - помічника  ветерана.