Всi новини, сторінка 9

02 09

29 серпня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі.


02 09

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом.


30 08

Від щирого серця вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року!


30 08

Щиро вітаю Вас із професійним святом. Підприємництво — це вибір людей, які шукають можливості, генерують ідеї та створюють нові проекти. Це щоденний виклик і щоденні рішення, не лише талант, а перш за все копітка праця, гідна поваги і підтримки.24 08

Покров зустрів 28 річницю Незалежності України.


23 08

Щиро  вітаю Вас з Днем Незалежності нашої держави! Це не просто день народження  країни. Це  свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Героїчний літопис  продовжується і до сьогодні.


23 08

Сьогодні Покров разом з усією Україною відзначив День Державного Прапора України.


23 08

Сьогодні, з любов'ю до України, повагою до  минулого нашого народу ми вшановуємо символ нескореної,  сильної країни -  Державний  прапор України.


21 08

Незабаром День знань, і у батьків нині відповідальний період — придбати все необхідне, аби під час навчання учні не знала ні в чому потреби. Проте не усі можуть забезпечити дітей необхідним. І тих, кому складно, місто не залишає наодинці з проблемою. Вже стало нормою, за кошти міського бюджету через електронну систему “Прозоро” закупляти одяг та канцтовари дітям пільгових категорій.