Всi новини, сторінка 9

07 03

Весна і свято жіночності давно стали тотожними поняттями, бо найочікуваніша пора приходить з днем, коли головні слова присвячують жінкам. У переддень восьмого березня найщиріші побажання міський голова адресував представницям прекрасної половини людства, хто дарує і оберігає життя.


07 03

"Transparency International" опублікувала оновлений рейтинг рівня прозорості роботи місцевої влади в містах України. Високі місця в цьому рейтингу даються за відкритість і прозорість її роботи. Критерії оцінювання є дуже суворими, тому її висновки користуються високою довірою.


07 03

Медицина Протягом тижня Центр первинної медико-санітарної допомоги відвідали 1683 пацієнти. Невідкладна допомога в амбулаторіях надана 61 людині. За цей період проліковано в добовому стаціонарі ЦМЛ 93 людини, у денній хірургії перебуває на лікуванні 55 осіб, у денному стаціонарі терапевтичного профілю — 87. У міському пологовому будинку з'явилося на світ 2 немовлят. Загалом, в період з 1-го лютого по 3-є березня в Покрові народилося 30 малюків, у тому числі, 5 з інших населених пунктів.


06 03

Про це вчора сказав Президент України Петро Порошенко на Раді регіонального розвитку, що відбулася у Дніпрі. У роботі Ради взяв участь міський голова Олександр Шаповал.


05 03

Напередодні восьмого березня подарунки, слова подяки й поздоровлень від міського голови Олександра Шаповала приймали легендарні колективи Шолохівського старостинського округу – ради ветеранів та гурту «Веселка».


01 03

Захист прав дітей і сімейно орієнтована політика залишаються одним з основних пріорітетів держави. Забезпечення координації діяльності та контролю за виконанням структурними підрозділами з питань дітей, сім'ї законодавства України щодо реалізації державної політики у сфері, віднесеної до їхньої компетенції - стало головною темою засідання виконавчого комітету Покровської міської ради, що відбулося 26 лютого.


25 02

22 лютого відбулося чергове засідання 42 сесії Покровської міської ради. Перед тим, як приступити до розгляду черги денної, слово було надано присутнім на сесії народному депутату Андрію Шипку та заступнику керівника Нікопольської місцевої прокуратури Олександру Войнову.


19 02

Освіта Протягом тижня заклади освіти брали активну участь у благодійному марафоні «Разом за життя» на підтримку Іллі Кондарюка та Ксенії Андрушко. На базі дев’ятої школи пройшов майстер-клас для вчителів початкової школи «Особливості реалізації змісту освітнього проекту «На крилах успіху» у першому класі нової української школи». Визначилися й переможці міських змагань з волейболу серед дівчат: перше місце посіла команда шостої школи, друге – ліцею, третє – НВК№2.


14 02

Сьогодні, у день свята Стрітення Господнього всі ми відзначаємо знаменну дату – 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Вже стало традицією разом з цією подією вшановувати всіх учасників бойових дій на території інших держав.


05 02

Вчора у приміщенні міськвиконкому пройшов черговий прийом міського голови. З питаннями, що потребують вирішення до Олександра Шаповала звернулося 17 містян. Більшість питань стосувалися комунальної та соціальної сфери. Говорили не лише про проблеми, а й позитивні зрушення.Багато звернень було вирішено вже під час прийому, за рештою, що потребують вивчення, визначено термін виконання.Прес-служба міського ...