Всi новини, сторінка 3

28 12

Завершується 2019 рік і вже зовсім скоро у наші домівки увійде 2020! Рік, що минає, був багатим на яскраві події, вагомі звершення та перемоги. Покров ішов шляхом змін та перетворень. Разом ми впроваджували проекти розвитку, втілювали цікаві ініціативи, раділи перемогам нашої талановитої молоді — робили наше місто комфортним і неповторним.


28 12

З такими побажаннями, а ще подарунками завітали до маленьких пацієнтів дитячого відділення ЦМЛ та до Будинків сімейного типу міський голова Олександр Шаповал, народний депутат Денис Герман та засновник фонду “Майбутнє Нікопольщини” Руслан Олійник.


26 12

24 грудня відбулося ІІ пленарне засідання чергової 52 сесії Покровської міської ради. Перш ніж перейти до розгляду черги денної, було заслухано інформацію керівництва Нікопольської місцевої прокуратури про результати діяльності за перше півріччя шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.


23 12

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини йшла мова на засіданні виконавчого комітету Покровської міської ради, яке відбулося 17 грудня. Доповідаючи з основного питання, начальник служби у справах дітей Дар'я Горчакова зазначила, що для ефективного правового та соціального захисту дітей у м. Покров діє Комісія з питань захисту прав дитини, організаційну роботу якої забезпечує служба у справах дітей.


21 12

Одинадцять талановитих та обдарованих юних  покровчан  стали володарями стипендії міського голови Олександра Шаповала. Урочистості з нагоди відзначення найвагоміших досягнень  року, що минає, проходили учора в концертній залі Школи мистецтв.


20 12

19 грудня одне з найочікуваніших свят, яке з нетерпінням зустрічає малеча, адже саме цей день відкриває двері новорічно-різдвяній казці. На Миколая загадують бажання і чекають подарунків. З цілими корзинами смаколиків завітав Олександр Шаповал до Будинків, вітаючи зі святом та адресуючи найтепліші побажання.


19 12

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем Святого Миколая!


18 12

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян з особистих питань. Загалом впродовж 2019 - го пройшло понад 20 прийомів, на яких оговорювали питання, що найбільш хвилюють покровчан.


18 12

17 грудня відбулося І пленарне засідання 52 сесії Покровської міської ради. Основним стало питанням “Про бюджет Покровської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік”. З проектом кошторису на наступний рік ознайомила начальник фінансового управління Тетяна Міщенко, проаналізувавши прогноз дохідної частини бюджету та видатки по галузям бюджетної сфери.


16 12

13 грудня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання розглянуто вісім питань соціально-правового захисту дітей, матеріали з яких готували фахівці служби у справах дітей міськвиконкому.