Всi новини, сторінка 3

01 07

Сьогодні у міськвиконкомі Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. З особистими питаннями переважно соціального та комунального спрямування до міського голови звернулося близько 10 містян. Усі звернення були розглянуті, більшість позитивно вирішено вже під час прийому, за рештою визначено терміни виконання. Прес-служба міського


01 07

27 червня відбулося чергове засідання 46 сесії Покровської міської ради. На чергу денну було винесено  25 питань, головним серед  яких - про підвищення рівня відкритості та доступу до інформації з  використанням сучасних інформаційних технологій.


28 06

28 червня 1996-го року стало особливою датою в історії України. Саме цього дня 23 роки тому Верховною Радою було затверджено Конституцію України. Прийняття основного Закону стало остаточним символом формування повноцінної держави, про яку сотні років мріяло не одне покоління українців. За ці 23 роки багато що сталося, багато змінилося. Але наша Конституція була і залишається однією з тих основ, на якій тримається наша країна.


27 06

Ось і настає та головна мить – час прощання зі школою. Випускний вечір – особливе свято, бо знаменує важливий етап у житті кожної людини. Він відкриває нову сторінку вже дорослого життя. Це знакова подія для Покрова, який за усталеною традицією усім містом благословляє учорашніх одинадцятикласників.


27 06

Щиро вітаю Вас з визначним державним святом — Днем Конституції!


27 06

Про моніторинг і оцінку забезпечення взаємодії суб’єктів соціальної роботи у процесі боротьбиз туберкульозом та ВІЛ/СНІД йшла мова на черговому засіданні, що відбулося вчора у міськвиконкомі.


27 06

Вчора відбулося засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, яке очолила заступник міського голови Наталія Бондаренко. Головна діяльності ради — розгляд питань, які потребують міжгалузевої узгодженої співпраці, до її складу входять представники структурних підрозділів міськвиконкому, установ, організацій , які є суб'єктами соціальної роботи у сфері сімейної політики.


22 06

Сьогодні Покров разом зі всією Україною схиляє голову в скорботі і вшановує  пам'ять жертв Другої світової війни.


21 06

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів виконкому, старости села Шолохове.


20 06

19 червня під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія, що діє при виконавчому комітеті Покровської міської ради працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її законних прав та інтересів.