Всi новини, сторінка 5

03 06

Першого червня міський голова Олександр Шаповал привітав малечу з початком літа та головним святом дитинства.


03 06

З початку року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацію після перенесених захворювань і травм було забезпечено близько 11,4 тис.


03 06

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян. З особистими питаннями до голови звернулося близько 25 містян, у тому числі й мешканці Шолохового. Людей хвилювала можливість отримання субсидій, інших державних пільг і допомог. Серед комунальних - ремонт внутрішньоквартальних територій, встановлення лавочок, відновлення водопостачання. Усі питання були вирішені під час прийому, переважна більшість - позитивно. За тими, які потребують додаткового вивчення, визначено терміни


31 05

Перший день літа віддавна і сповна належить ДІТЯМ — найціннішому, що у нас є. Заради них ми розвиваємося, змінюємо наше місто на краще, аби вони мали умови для повноцінного розвитку та щасливого дитинства. Бо саме від нашої уваги й турботи залежить, наскільки вони будуть щасливими, як складеться їхнє життя і чи реалізують вони себе.


24 05

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів виконкому. Заслуховувався поточний стан справ.


24 05

У ДніпроОДА пройшли семінари й тренінги у яких взяли участь провідні фахівці виконкому.


23 05

22 травня пройшло чергове засідання виконкому Покровської міської ради. Як основний, розглядався проект рішення про реалізацію державної політики з питань адресного призначення субсидій та пільг у м. Покров за підсумками опалювального періоду 2018 — 2019 років.


16 05

Для українців це не просто вбрання – це оберіг на щастя і безхмарну долю. Вишитими сорочечками вітали сьогодні новонароджених покровчан, які з’явилися на світ у переддень Дня вишиванки.


15 05

Сьогодні до Олександра Шаповала зі своїми проблемними питаннями звернулося близько десяти містян. Людей хвилювала можливість отримання державних пільг та допомог, переважна більшість запитів мала соціальний характер. Усі без винятку питання були розглянуті під час прийому, за всіма визначено терміни виконання. Прес-служба міського


14 05

Покровчан запрошують на загальноміське свято «Вишиванкове розмаїття».