Всi новини, сторінка 5

26 11
26 листопада 2019 р. 832 Місцева влада

Місто за тиждень

Освіта У закладах освіти тривають олімпіади, школярі демонструють свої знання та рівень підготовки. Змагаються і вчителі, беручи участь у фаховому конкурсі «Учитель року». Педагоги взяли участь у обласному круглому столі щодо питань організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, який пройшов на базі Дніпровської академії неперервної освіти. Освітяни використовують можливості дистанційного навчання на курсах обласного центру задля професійного зростання. Соціальна


23 11

Покровчани вшанували пам'ять жертв Голодоморів, згадавши страшні роки геноциду 32-33 та 47 років. Згідно з розпорядженням міського голови, у Покрові пройшли заходи, присвячені скорботній даті.


21 11

Безкоштовний прийом дітей, які потребують лікування, став результатом спільних зусиль міського голови Олександра Шаповала, народного депутата Дениса Германа, його помічника, засновника Фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслана Олійника. У ході робочої поїздки нардеп провів виїзний прийом громадян, відвідав ряд соціальних об’єктів, зустрівся з лікарями та ветеранським активом.


21 11

У сучасній історії України ця дата посідає особливе місце. 21 листопада в нашій країні відзначають День гідності та свободи, присвячений двом революціям – Помаранчевій 2004 року та Революції Гідності 2013 року.


20 11

Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!


20 11
20 листопада 2019 р. 247 Місцева влада

Місто за тиждень

Освіта В освітян триває фаховий конкурс "Учитель року", продовжуються і інтелектуальні перегони школярів - другий етап Всеукраїнських Олімпіад. Педагоги міста взяли участь у вебінарах "Он-лайн тести у проектній роботі", "Як спілкуватися з дитиною, що має ехолалії ". Наразі освітяни готуються до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека -2020". Соціальна сфера За тиждень до управління праці звернулося 1044 містян, у


14 11

Центр надання адміністративних послуг став першим з 13 міст Дніпропетровщини, який виграв грант Програми «U-LEAD з Європою».


08 11

Прийміть щирі вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Вам випала почесна місія - дарувати людям радість від спілкування з прекрасним та бути оберегом духовних скарбів нашого народу. Сьогодні українська культура є одним з вирішальних чинників зміцнення державності та об’єднання суспільства навколо спільних цінностей.


08 11
8 листопада 2019 р. 1124 Місцева влада

Відбувся штаб

Сьогодні міський голова Олександр Шаповал провів чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних організацій. Доповіді керівників свідчили про стабільну роботу усіх систем життєдіяльності міста. Підприємства й установи працювали у штатному режимі.


04 11

Сьогодні відбувся черговий прийом міського голови. З особистими питаннями до Олександра Шаповала зверталися як покровчани, так і мешканці Шолохівського старостинського округу.