Всi новини, сторінка 10

15 08

Виконавчим комітетом Покровської міської ради приймаються пропозиції від власників нерухомого майна загальною площею від 31 кв.м. до 45 кв.м. для придбання житла для дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  осіб з їх числа.


09 08

Сьомого серпня мешканці селища мали можливість у неформальній обстановці поспілкуватися з міським головою, оскільки виїзний прийом громадян Олександр Шаповал традиційно провів у форматі зустрічі. Це дозволяє не лише вирішити проблемні питання, а й вивчити громадську думку, спільно визначитися зі стратегічними напрямками розвитку громади.


07 08

Покров підтримує європейське партнерство в напрямку удосконалення надання адміністративних послуг. З минулого року наша громада є учасником Початкової Фази та Раунду 1 Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», що має на меті створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.


05 08

Сьогодні міський голова провів черговий прийом громадян. З особистими питаннями до Олександра Шаповала звернулося  двадцять покровчан. Основна частина запитів торкалася соціальної та комунальної сфери.


03 08

Минуло два роки, як у Покрові офіційно відкрили реконструйований парк. Він так органічно увійшов у життя містян, заповнивши нішу, якої так не вистачало довгі роки. За цей час парк все більше і, більше стає затишним та неповторним, що є завданням міського голови Олександра Шаповала. З'являються локації та деталі, які роблять його ще красивішим. Відвідувачі парку, а особливо малеча, з радістю зустріли чергову “обновку” парку — топіарних Міккі та Мінні Маусів. Тепер


02 08

Якщо у 2015 році було спрямовано 2 млн.432 тис. грн., то 2019 – майже 7 млн. грн. Підтримка дитячого спорту – це перший крок до розвитку спорту великих досягнень.


31 07

Про результати роботи з сім'ями, які потребують допомоги як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах (СЖО), та взяття сімей під соціальний супровід йшла мова на черговому засіданні координаційної ради, яка відбулася вчора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко.


30 07

26 липня відбулося чергове 47 засідання сесії Покровської міської ради. Чергою денною передбачалося розгляд 15 питань “у різному”. Депутати ухвалили рішення про зміни показників міського бюджету та внесли зміни до деяких рішень сесії.


30 07

Українське відділення Transparency International знову нагадало про Покров. Цього разу “Рейтинг прозорості 100 найбільших міст” провів порівняльне дослідження двох муніципалітетів з приблизно однаковими стартовими показниками.


26 07

Сьогодні міський голова Олександр  Шаповал провів оперативний штаб за  участі керівників комунальних підприємств, бюджетних організацій  та старости Шолохівського старостинського округу.