Всi новини, сторінка 10

27 10

На цьому наголосив Президент України під час свого звернення до учасників засідання Європейської ради на рівні лідерів держав ЄС.


27 10

Про це зранку повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


26 10

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


26 10

Вчора відбулося перше засідання за участі внутрішньо-переміщених осіб, відповідальних працівників виконкому та підрозділів, які опікуються питаннями ВПО.


26 10

У ході підготовки до проведення чергової сесії міськради, пройшли засідання постійних депутатських комісій. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд  сесії. У роботі комісій також взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому.


26 10

Про це зазначив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


26 10

На цьому зранку наголосив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


26 10

Боронячи Україну від російських окупантів, загинув наш земляк, старший стрілець-оператор 2 мотопіхотного відділення, мотопіхотного батальйону, 39-річний Андрій Сергійович Вожиков Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого. Прощання з Героєм відбудеться у п'ятницю, 27 жовтня, о 10.00 на бульварі Шевченка.


25 10

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради. На засіданні було розглянуто питання "Про стан виконання комплексної програми соціального захисту населення Покровської міської територіальної громади на 2022- 2024 р.”, з якого доповідала заступник міського голови Ганна Відяєва, також  питання соціального спрямування, архітектури, економіки, освіти та житлові питання. З усіх прийняті відповідні рішення.


25 10

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» 26.10.2023, 27.10.2023 проводитимуться профілактичні роботи в межах Покровської міської територіальної громади