Всi новини, сторінка 2

30 11

БПЛА придбані за кошти міського бюджету і вже на озброєнні наших військових. Потреба у такій зброї на передовій дуже велика. Разом з квадрокоптерами FPV, Autel EVO MAX, DJI Matrice 30T, DJI Mavic 3 та DJI Mavic 3 Fly More Combo, ударним безпілотником «Кажан Е620» закуплені і комплектуючі. «Кажан Е620» - дрон українського виробництва, який наводить жах на окупантів, має камеру з тепловізором, є незамінним помічником наших захисників уночі.


30 11

Під час робочої поїздки до Херсонської області Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оперативної ситуації в регіоні та перебігу бойових дій на лівобережжі.


30 11

Про це зранку повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. - Район окупанти атакували й важкою артилерією. Обстріляли Марганецьку громаду. Люди неушкоджені.


29 11

Учні та викладачі фізкультури Ліцею№5 підтримали  акцію, взявши участь в онлайн-фестивалі «Назустріч успіху», котрий об’єднав різні куточки України Цьогоріч фізкультурний марафон згуртував 2095 закладів освіти - 114045 учнів.


29 11

Більше 200 шин різної модифікації були придбані за кошти місцевого бюджету та передані  військовим.


29 11

На цьому наголосив у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський.


29 11

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


28 11

До уваги мешканців вул. Героїв України  будинків 1, 3, 7, 9, вул. Торгова будинків 47-61, 58-60.28 11

Спеціальні прилади придушення каналів управління БпЛА противника вже на озброєнні наших військових. Рушниці допомагатимуть протистояти ворогу, найголовніше – збережуть життя наших воїнів. -Наше основне завдання – підтримувати захисників та захисниць, - наголошує міський голова Олександр Шаповал, - вони справжні герої, які захищають нашу свободу, ризикуючи найціннішим – своїм життям. З перших днів війни ми не зупиняємося у цій роботі. А наша спільна мета – Перемога України!