Всi новини, сторінка 2

04 02

Вшанувати світлу пам’ять полеглих та низько вклонитися всім захисникам рідної землі до обелісків прийшли численні містяни, представники влади, підприємств та організацій. Згідно з розпорядженням міського голови Олександра Шаповала в Покрові пройшли урочистості, присвячені пам’ятній даті.


03 02

Для кожного з нас це особлива дата, яка стала точкою відліку, важливим етапом для нашого рідного міста. Цього дня ми вкотре згадуємо сторінки історії, за Перемогу заплачено високу ціну. Близько двох тисяч наших земляків були вивезені до Німеччини, 165 мирних жителів загинуло від рук ворога. За звільнення нашого міста, у ході однієї з найкровопролитніших та вирішальних – Нікопольсько-Криворізької операції, полягло 1459 солдат. 615 земляків не повернулося з фронту, близько двох тисяч


03 02

Початок лютого посідає особливе місце в історії краю. Саме в ці дні далекого 1944 року у результаті Нікополь-Криворізької наступальної операції, нацистських окупантів було вигнано з нашої землі. Цю важливу сторінку в літописі міста відкриває старостинський округ, де пройшли урочистості з нагоди величної дати. Другого лютого десятки людей, ветерани, представники влади, громадських організацій зібралися біля пам'ятних монументів селищ Шолохове, Миронівки, Базавлука, аби вшанувати пам'ять


03 02

Сьогодні Олександр Шаповал провів черговий прийом громадян з особистих питань.


03 02

31 січня відбулося засідання чергової 53 сесії Покровської міської ради. Головним розглядали питання про стан впровадження у місті Покров медичної реформи на рівні первинної медичної допомоги за підсумками 2020 року.


31 01

Повідомляємо, що по 7 лютого 2020 року буде призупинено діяльність закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, окрім закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень НВК, НВО. У зв’язку з продовженням обмежувальних заходів по зменшенню захворюваності населення міста Покров та на території Шолохівського старостинського округу. Виконавчий комітет Покровської міської


30 01

Вчора у міськвиконкомі, громадській приймальні нардепа, пройшов спільний прийом громадян Денисом Германом та Олександром Шаповалом. У ньому також взяв участь засновник фонду «Майбутнє Нікопольщини» Руслан Олійник.


22 01

Урочисто, патріотично й піднесено – саме так зустрічав Покров 101-річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.


21 01

Вітаю Вас із Днем Соборності України!


20 01

17 січня відбулося пленарне засідання позачергової 53\1 сесії Покровської міської ради. Чергою денною передбачалося розгляд чотирьох питань. Спочатку депутати затвердили Статут комунального підприємства “Центральна міська лікарня Покровської міської ради Дніпропетровської області” в новій редакції.