Всi новини, сторінка 5

23 04

Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості впевнено крокує вперед. Цього року він об’єднав сотні талановитих дітей і вже зараз б’є справжні рекорди. Інструменталісти, театрали, вокалісти, танцюристи і навіть циркові артисти – Зефір демонструє багатожанровість та унікальність, і покровчани у цьому марафоні тримають першість.


12 04

Джаз, фортепіано, вокальне мистецтво – саме у цих номінаціях вихованці  музичних осередків завоювали нагороди, показавши відмінну підготовку та особливе чуття музики.


28 03

26 березня за звання суперчитача Дніпропетровської області змагалася учениця НВК №2 Вікторія Ткачова — переможниця міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія — 2019”, яку проводила центральна бібліотека для дітей.


27 03

Роботи самобутніх майстринь органічно вплелися у загальний контекст закладу, вони розповідають про Покров, який вражає творчими особистостями.


25 03

Напередодні Всеукраїнського тижня дитячої книги у Покрові пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Кращого читача Покрова цьогоріч обирали серед переможців шкільних турів, які проводили бібліотекарі навчальних закладів міста.


11 03

Восьме березня для жителів Шолохівського старостинського округу стало особливим. Цього дня тут одночасно відзначали Міжнародний жіночий день та Масляну. Обидва свята, які є символом весни, надії та початку життя, органічно доповнили одне одного.


26 02

1 лютого 13:00 - Державна реєстрація помісної церкви та реалізація нових законодавчих норм у сфері релігії. Організатор: Міністерство культури України.


22 02

З перемогою повернувся учень дитячої музичної школи Ярослав Сидоренко з Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості “Музика кохання”, що проходив у Дніпрі. Вихованець Анатолія Данченка завоював найвищу нагороду в номінації “інструментальна музика”.


08 02

П’ятого лютого у нашому місті пройшов перший кастинг обласного творчого конкурсу Зефір, вже вдруге саме Покров відкривав масштабний мистецький форум, що проходить під патронатом ДніпроОДА, облради.Сотні учасників з Нікополя, Нікопольського району і покровчани дивували та захоплювали професійне журі своїми талантами, креативністю та нестандартністю підходу до подачі концертних номерів.У всіх п’яти номінаціях були представлені покровчани – вихованці мистецьких та позашкільних закладів. Наші юні ...


06 02

Вчора у Покрові пройшов перший кастинг Зефіру, як і минулоріч, наше місто розпочинало великі творчі перегони, даючи старт мистецькому форуму.Вже близько двох тисяч дітей подали заявки на участь у конкурсі, що проходить за підтримки облдержадміністрації та облради. Z_ефір завоював серця юних музикантів, танцюристів, театралів, він став головною творчою платформою, де кожна дитина може заявити про себе.Цього року конкурс розширив географію міст, де тривають відбіркові тури, тож мешканці всієї ...