Всi новини, сторінка 8

02 11

Публічну бібліотеку Покрова визнано кращою в області з креативного бачення, нестандартного підходу до популяризації читання й книги.


31 10

Покров в осінніх фарбах зображують юні художники, увічнюючи на папері улюблені куточки рідного міста. Мистецький марафон запустили заклади культури, як ще одну можливість висловити слова любові загальному дому.


27 10

Осіння пауза в навчанні - нагода, аби перезавантажитися і гарно провести час. Допомагають в цьому школярам заклади культури, де постійно триває творчий процес. Там підготували і проводять різноманітні заходи. Аби про цікаве дозвілля залишилися не лише приємні спогади, у Публічній бібліотеці та філіях, Будинку культури Шолохового, клубних установах проводять майстер-класи, де діти з природних матеріалів виготовляють аплікації. Чарівна осіння пора багата на палітру та ідеї для творчості, тож


24 10

Заклади культури міста не припиняють творчих пошуків, ведучи свій, мистецький фронт. Тут триває робота з відродження та розвитку духовної культури – національної спадщини. Популяризації української музики, зокрема, й автентичної. Юні вокалісти вдихають у неї нове життя. Саме цьому їх навчають викладачі. Сьогодні творчий процес триває у школах онлайн, але це не впливає на прагнення дітей та вчителів пізнавати нове, досягати успіхів.


06 10

У воєнний час мистецтво і культура особливо підживлюють дух, надихають, а також утверджують і популяризують українське. Заклади культури нашої громади впевнено тримають мистецький стрій, постійно підтверджуючи, що ми не лише сильна, а й талановита нація.


30 09

Підібрати цікаву книгу, взяти участь у майстер-класі, подивитися ляльковий театр чи стати учасником онлайн-конференції – все це і не тільки можна у бібліотечному просторі міста. Тут вже давно зламали стереотип щодо анахронічності закладів, сьогодні це місце зустрічі, обговорення, пошуку й експерименту.


28 09

День туризму, що припадає на календарі наприкінці вересня - гарний привід пригадати історію нашого краю та країни. З приводу такої дати заклади культури Покрова підготували цікаві зустрічі, віртуальні подорожі країною та знайомими куточками рідного краю. Онлайн-марафон підтримали і освітні заклади, презентувавши щемливі світлини зі знакових куточків міста та України.


26 09

Для закладів культури міста це є визначальним: берегти та шанувати надбання, насамперед, для наступних поколінь. Важливу роль у цьому відіграють клубні установи міста, де збирають не лише усну народну творчість, а й продовжують життя народним промислам.


21 09

21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Для українців це свято стало особливим. Віднедавна такі прості слова з побажанням миру стали головними і визначальними у нашому житті. Кожен з нас намагається наблизити мир як може. Сьогодні у Покрові мир відстоювали творчістю, за допомогою слова, музики, пісні, живопису, прикладного мистецтва говорили про бажання жити під мирним українським небом.


21 09

Саме так говорять майстрині нашої громади. У цей нелегкий для країни час відшукувати у своїх глибинах ресурси для творчості досить непросто. Але іноді саме творчість допомагає, зцілює та додає сил. Мистецький проєкт «Державні символи України у вишивці», організований Обласним методичним центром клубної роботи та народної творчості, згуртував майстринь усієї Дніпропетровщини.