Всi новини, сторінка 3

06 03

Ми, українці, маємо багату культуру, досвід, які складаються з цінностей, отриманих багатьма поколіннями, що називають нематеріальною культурною спадщиною. Про її важливість годі й говорити. Це є те, що ми лишаємо у спадок дітям і наступним поколінням.


28 02

Вихованці мистецьких осередків не припиняють творчого поступу. Разом з викладачами опановують нові знання, техніки, демонструючи високий рівень підготовки.


26 02

Це день, коли почалося вторгнення російських агресорів на нашу землю. Ці сумні події сьогодні згадували у Покрові. У закладах культури та освіти пройшли онлайн заходи.


23 02

Творчість –  велика сила, що мотивує та надихає. Креативні вихованці Дитячої школи мистецтв намагаються постійно бути у вирі творчих подій. Особливо окриляють та бадьорять перемоги.


21 02

Сьогодні Покров разом з усім світом відзначає Міжнародний день рідної мови, який ще називають Міжнародним днем материнської мови.


16 02

Сьогодні в Україні День Єднання. Коли ми вперше його відзначали, за тиждень до повномасштабного вторгнення, ми ще не усвідомлювали, наскільки єдиними та сильними можемо бути.


15 02

Вихованці мистецьких шкіл міста продовжують яскраво заявляти про себе та творчо зростати. Гран-прі та шість перших премії міжнародних конкурсів - такі нові здобутки учнів Дитячої школи мистецтв. У ІІ Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв “Українські традиції” гарні результати отримали театрали та піаністи.


12 02

ХХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, що пройшов під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, зібрав творчих учасників країни. Переможницею у номінації "Образотворче мистецтво" стала юна художниця Покрова, вихованка Дитячої школи мистецтв Софія Воронова.


08 02

Саме так можна сказати про осередки культури, де не припиняється мистецький процес. Разом з небайдужими викладачами діти опановують світ прекрасного, вчаться відчувати музику, образотворче, театральне мистецтво. Це спонукає до нових звершень та перемог. Останні творчі перегони стали яскравим твердженням тому.


06 02

Минулого тижня у обласному центрі відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Австрійська листівка», який проходив під егідою Почесного Консульства Австрійської Республіки у місті Дніпро. Роботи талановитих покровчан увійшли до числа фіналістів та будуть передані до Посольства Австрійської Республіки в Україні.