Музика – це мова душі, що здатна дарувати натхнення та підкорювати серця. Вихованці Покровської школи мистецтв «Арт-мюзік» та музичної школи «Домінанта» вкотре довели свою майстерність, здобувши перемоги на престижних мистецьких конкурсах.
Музика – це мова душі, що здатна дарувати натхнення та підкорювати серця. Вихованці Покровської школи мистецтв «Арт-мюзік» та музичної школи «Домінанта» вкотре довели свою майстерність, здобувши перемоги на престижних мистецьких конкурсах.
Щороку 26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії України. Сьогодні у Покрові сьогодні теж дякували тим, хто щодня стоїть на сторожі безпеки держави, охороняє стратегічні об'єкти та забезпечує правопорядок. Професія нацгвардійця вимагає великої відповідальності та самовідданості, особливо в умовах війни.
Нещодавно світ відзначав Всесвітній день поезії — свято слова, рими та натхнення. Особливою атмосферою цей день був наповнений і в Покрові. Поезія об'єднала людей різного віку, давши змогу кожному відчути силу віршованого слова.
У світі, де кожен мазок пензля – це крок до самовираження, де мистецтво стає мовою, зрозумілою кожному, особливо цінним є досвід тих, хто руйнує бар'єри та відкриває двері до творчості для всіх. Саме такий педагог – викладач образотворчого мистецтва Покровської школи мистецтв "Арт-мюзік" Тетяна Думчикова. Її напрацювання увійшли до альманаху педагогічних практик викладачів мистецьких шкіл Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти.
Вихованці закладів культури Покрова продовжують радувати успіхами. Юні митці, натхненні своїми креативними наставниками, здобули блискучі перемоги на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Їхні виступи – це справжнє свято мистецтва, що дарує радість та надію.
Сьогодні Покров разом із усією Україною відзначає 211 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, чий голос лунає крізь століття, зміцнюючи дух українського народу. Його слова: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!» сьогодні набувають особливого змісту, коли Україна знову виборює свою незалежність у війні з російським агресором.
Наприкінці вересня пішов із життя покровчанин, останній учасник бойових дій Другої Світової війни – Михайло Федорович Сілін. 27 лютого йому мало б виповнитися 100 років, людині яка зробила особистий внесок у перемогу над нацизмом. Днями дружина ветерана Ніна Миколаївна Сіліна передала міському музею авторські шахи, у пам'ять про чоловіка, чиє життя було віддане рідному місту.
Заклади культури міста продовжують демонструвати результати плідної роботи, радувати успіхами своїх вихованців. Головний акцент робиться на збереженні і популяризації національної спадщини, впровадженні освітніх ініціатив, що сприяє розвитку творчих здібностей юних покровчан. Мистецькі школи розширюють творчі горизонти, аби талановиті діти мали простір для самовираження. Участь у мистецьких фестивалях і конкурсах стає однією зі сходинок творчого зростання і можливістю продемонструвати власні таланти.
Це свято з’явилося у наших календарях у розпал війни, ще не набуло офіційного статусу, але вже припало до душі українцям, бо воно про Берегинь роду, про безмежну любов, відданість, силу і незламність. Народилося у день народження Лесі Українки, 25 лютого, це наповнює дату особливим сенсом. Саме про сенси, про значення жінки і її визначну роль у суспільстві, сподвижництво, волонтерство і захист країни говорили цього дня у Покрові.
Для кожної нації рідна мова найкраща. Для нас найважливіша й наймиліша наша українська. А нині, під час війни з росією, стала ще й ідентифікатор нашої нації, важливою зброєю, символом нескореності та незламності нашого народу. Днями, у Міжнародний день рідної мови, у закладах освіти, культури, соціальної сфери, наголошували, що мова має значення.