Всi новини, сторінка 3

29 01

27 січня відбулося чергове засідання Громадської ради міста. На нього були запрошені представники Покровського міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки військовослужбовців.


29 01

Освіта На базі філії БТДЮ проведено міський етап обласного конкурсу з інформаційних технологій “Капітошка”. І місце виборов учень 4 класу ліцею Ілля Охота, ІІ м. - Каміла Волинець (НВК №2) та Владислав Улько (НВО), ІІІ м. - Ярослав Євенков, Даніїл Юровський (СЗШ №6) та Діна Тараненко (СЗШ №9).


28 01

У суботу в Арт-центрі міської бібліотеки відбулася інформаційна зустріч у межах проекту “Рівність заради безпеки”, що реалізується МБФ “Український жіночий фонд” за фінансової підтримки Євросоюзу. Метою проекту є сприяння якомога більшому залученню жінок у процеси відновлення миру та запобігання конфліктів, керуючись резолюцією Ради Безпеки ООН 1325.


27 01

Повідомляємо, що з 28 січня по 31 січня 2020 року призупинено діяльність закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, окрім закладів дошкільної освіти та дошкільних відділень НВК, НВО у зв'язку з обмежувальними заходами по зменшенню захворюваності населення по місту Покров та на території Шолохівського старостинського округу. Виконавчий комітет Покровської міської


27 01

Сьогодні світ відзначає Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Саме 27 січня 1945-го, 75 років тому,було звільнено ув’язнених табору смерті Аушвіц, що став символом нацистських злодіянь.


24 01

29 січня 2020 року о 13.00 год. на 1 поверсі, у приміщенні виконавчого комітету, відбудеться спільний прийом громадян Народним депутатом України Денисом Германом та міським головою Олександром Шаповалом. Попередня реєстрація за телефоном: 41949, електронний запис та у день прийому з 11.00 год. до 12.00


24 01

Як повідомляють у міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги на сьогодні епідеміологічна ситуація у Покрові є стабільною. Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) впродовж трьох тижнів епідсезону 2020 року на 23,4% менша, ніж за аналогічний період минулого року.


24 01

Сьогодні у міськвиконкомі пройшло чергове засідання оперативного штабу за участі керівників комунальних підприємств та бюджетних установ. Обговорювали поточний стан справ.


22 01

Освіта На базі БТДЮ проведено міський етап обласного конкурсу комп'ютерної графіки та анімації, роботи переможців направлено до участі в обласному етапі. В ДЮСШ ім. Д. Дідіка пройшли зональні обласні змагання з футзалу серед учнів 5 класів. Команда ліцею посіла ІІІ місце.


22 01

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.