Всi новини, сторінка 3

04 07

Сьогодні, 4-го липня, в Україні відзначають День національної поліції .


02 07

Цей день називають одним з головних міських свят. Випускний вечір - зворушливий та пам'ятний, стає важливою віхою, бо підсумовує ще один навчальний рік, дає старт у майбутнє ще одному шкільному випуску. Цьогорічне свято запам'ятається надовго, його традиційно зустрічали усією великою громадою. Через живий коридор, центральною вулицею ішли випускники до площі, де на них чекало святкове дійство. Ця традиція переходить з десятиліття у десятиліття, коли усе місто вітає вже


01 07

30-го червня ми відзначали свято молодих та енергійних  — День молоді. Сьогодні політика Покрова спрямована на те, аби максимально залучати молодь до тих процесів і перетворень, які відбуваються в місті. А оскільки Покров спортивне місто, то цілком природно, що в свято, що тривало під патронатом міського голови Олександра Шаповала, пройшов  цілий ряд спортивно-масових заходів.


01 07

Мальвами, півоніями й астрами покровчани прикрасили пішохідну частину в районі центрального ринку, взявши участь у акції до Дня молоді – «Україна – це ми».


25 06

Вже два роки у Покрові діє соціальний проект, який не має аналогів на Дніпропетровщині. За цей час він перетворився на справжній фізкультурний рух для тих, кому за п’ятдесят. Сьогодні  «Спортивні бабусі» є прикладом для наслідування як для однолітків, так і для молоді, котра захоплюється цією, нестаріючою душею, командою.


25 06

Освіта Завершилася перша зміна кампанії літнього відпочинку у закладах освіти. Протягом тижня у пристосованих таборах діти ходили на екскурсії, брали участь в роботі творчих майстерень, у фестивалі мовних таборів, пізнавально-розважальному квесті. 14 педагогів закладів освіти міста взяли участь у Червневих методичних студіях, які проходили у Дніпрі.


24 06

Ці вихідні пройшли для особливої малечі по-справжньому незабутньо. За підтримки міського голови Олександра Шаповала діти відвідали автентичну господу громадської організації «Незламний козацький дух». Свіже повітря, коні й запашний куліш – вечір суботи був насичений емоціями та враженнями.


24 06

Наше місто причетне до однієї з найбільших у світі археологічних відкриттів ХХ століття. 48 років тому у кургані Товста Могила було знайдено Скіфську Золоту Пектораль. Наші земляки тоді стали свідками зоряного часу легендарного археолога Бориса Мозолевського.


20 06

Яскравий тематичний куточок доповнив зону активного дозвілля. Його розмістили поряд з ролледромом, на тлі соковитої трави, додавши фарб і літнього настрою.


20 06

Освіта Випускники загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у ЗНО з географії та хімії. Триває кампанія літнього відпочинку. Для дітей проведено день туризму, фестиваль бразильського танцю, проходять гостьові дні, екскурсії до міського парку та музею, вихованці відвідують басейн “Дельфін”.