Всi новини, сторінка 9

04 10

У Дніпропетровській області триває реалізація експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інститут помічника ветерана. Регіон є одним з чотирьох пілотних. Наразі тут вже 21 кандидатів у помічники пройшли всі етапи відбору і нещодавно розпочали профільне навчання у Центрі ветеранського розвитку.


03 10

У межах ініціативи першої леді Олена Зеленська з розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? відбулось сьоме засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.


02 10

У вебінарах візьмуть участь близько 2 000 адміністраторів, а навчання триватимуть близько двох тижнів в усіх областях України. Представники Мінветеранів навчатимуть працівників ЦНАПів як ефективніше та якісніше надавати адмінпослуги у сфері соціального захисту для ветеранів війни та членів їх сімей.


30 09

Початок жовтня – особливо теплі дні для колективу та підопічних територіального центру. Вони приходять з головним святом – Днем рідного міста, великою шаною та повагою до наших Захисників. У непростих життєвих реаліях наші сивочолі ветерани не втрачають сили духу. В цьому і є секрет їхньої жаги до життя та єдності! Разом зустрічали День народження міста та День ветерана.28 09

На сьогодні у місті зареєстровано понад 12 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти.


28 09

Міністерство у справах ветеранів України та Національний університет фізичного виховання і спорту України уклали угоду


27 09

В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана


26 09

Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов для якісної реінтеграції у суспільство Захисників і Захисниць.


26 09

Не задекларована праця, не підтримує Україну