В Центрі соціальних служб Покровської міської ради Дніпропетровської області за минулий тиждень здійснено прийом 44 осіб, у тому числі - внутрішньо переміщених. Прийнято 5 заяв для здійснення оцінювання потреб родин з метою встановлення статусу дитині, як така що постраждала внаслідок воєнних дій. З цією метою фахівцями Центру відвідано родини за адресою їх фактичного місця проживання, складено відповідні акти оцінки потреб.