Всi новини, сторінка 5

12 09

На початку тижня у Дніпрі відбувся масштабний Благодійний фестиваль “Мама+Я”, котрий зібрав понад чотири тисячі дітей-сиріт з Дніпропетровської та Запорізької області. За сприяння міського голови Олександра Шаповала неймовірну атмосферу свята відчули і 27 дітей із Покрова, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.


03 09

Слідом за школярами поринути у нові знання та приємне дозвілля готові й поважні “студенти” університету ІІІ віку, що діє при міському територіальному центрі. Після канікул слухачів зустрічали в оновленій, осучасненій світлиці, де разом з гостями святкували початок нового навчального року.


02 09

29 серпня заступник міського голови Наталія Бондаренко провела засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі.


22 08

За останні півроку до двох будинків сімейного типу приєдналося ще два. Тепер у місті функціонує чотири БСТ.


22 08

Вчора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглядаються питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.


21 08

Незабаром День знань, і у батьків нині відповідальний період — придбати все необхідне, аби під час навчання учні не знала ні в чому потреби. Проте не усі можуть забезпечити дітей необхідним. І тих, кому складно, місто не залишає наодинці з проблемою. Вже стало нормою, за кошти міського бюджету через електронну систему “Прозоро” закупляти одяг та канцтовари дітям пільгових категорій.


16 08

Іноді через складні життєві обставини трапляється так, що дитина тимчасово не може проживати зі своїми батьками чи іншими законними представниками. Аби не допустити потрапляння таких дітей до сиротинця та набуття травматичного досвіду, у Покрові впроваджується нова соціальна послуга — патронат над дитиною.


15 08

З метою реалізації з 01.10.2019 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів


15 08

Створюючи родину, кожний розраховує на підтримку з боку партнера, та трапляється, що саме він стає головною небезпекою. Доки є сили - про це мовчать, вважаючи сміттям, яке не варто виносити з дому. Та насправді домашнє насильство — не внутрішньо сімейні справи, а протиправні дії, яким немає виправдання і з якими не можна миритися.


08 08

З метою реалізації з 01.10.2019 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі