Всi новини, сторінка 4


06 11

Про це Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила під час підписання Меморандуму про співпрацю Мінветеранів із Товариством Червоного Хреста України


06 11

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент фсб.


05 11

Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке ми щорічно відзначаємо у першу неділю листопада. Бути поруч з тими, хто потребує допомоги, з милосердям і турботою розпочинати кожен наступний день – це велика місія і щоденні будні наших працівників соціальної сфери.


03 11

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Професійне свято людей, котрі обрали дорогу турботи й підтримки, завжди поряд з тими, хто потребує піклування.


03 11

День працівників соціальної сфери, яке відзначається у першу неділю листопада – особливе свято. Воно присвячене тим, хто віддає тепло сердець і доброту найменш захищеним верствам населення, що потребують уваги й підтримки. Напередодні професійного свята люди, котрі розділяють чужу біду, для яких милосердя – то поклик душі, приймали найщиріші вітання.


03 11

В ефірі дніпровського телеканалу D1 заступниця директору Департаменту цифрового розвитку та трансформацій Міністерства у справах ветеранів України


02 11

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю у результаті стабілізаційних заходів у звільненій частині Харківщини.


02 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 12 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти.


02 11

Навчальні тренінги започатковано Міністерством у справах ветеранів України у партнерстві з ІСАР