Всi новини, сторінка 7

29 05

Учора під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми.


27 05

Кінець травня — гаряча пора для випускників. Слухачі університету ІІІ віку, який успішно працює при територіальному центрі - не виняток. Позаду у них цікавий пізнавальний рік, протягом якого забули про літа та недуги. Минулої п'ятниці їх урочисто вітали із завершенням навчального року та вручали сертифікати.


«Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони


16 05

Учора у Центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся виїзний консультативний прийом фахівців Дніпропетровського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.


08 05

Щороку у травні відбувається процес перепризначення житлових субсидій на наступний період. У цьому році автоматичне призначення субсидій буде стосуватися переважної більшості домогосподарств, іншим потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи. Відповіді на актуальні питання оформлення житлових субсидій, які найбільше цікавлять городян, надає міське управліня праці та соціального захисту населення.


06 05

В Дніпропетровській області стартував проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН


03 05

Мешканці віддалених районів, люди похилого віку, особи з інвалідністю та ті, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні все частіше звертаються до спеціалістів центру надання адміністративних послуг, аби отримати необхідну допомогу вдома.


26 04

Учора в управлінні праці та соціального захисту населення відбувся “круглий стіл” з представниками громадських організацій міста. Зустріч стала завершальним етапом участі Покрова у Менторській програмі “Удосконалення соціальних та адміністративних послуг у Дніпропетровській області” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)


17 04

Виявляти повагу до старшого покоління, їх мудрості та досвіду можна по-різному. У Покрові допомагають літнім людям розкритися - зробити своє життя активним, якісним, веселим та цікавим.


Аліменти повинні стягуватись з уже виплачених боржнику сум лікарняних Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватись. Фонд соціального страхування України здійснює надання