В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською на платформі чат-боту СоцДопомога розроблено інструмент - Трекер настрою, завдяки якому можна моніторити свій настрій, розрізняти позитивні та негативні емоції, відслідковувати вплив зовнішніх факторів на емоційний стан і розуміти, як його покращити. Трекер настрою допомагає зберігати емоційний баланс, отримувати поради щодо ментального здоровʼя, поділитися своїм