Всi новини, сторінка 3

19 12

Третій рік у Покрові реалізується державна програма щодо забезпечення житлових прав дітей-сиріт. Цьогоріч постановою Уряду змінено порядок та умови надання державної субвенції, згідно з якими діти-сироти та позбавлені батьківського піклування мають право не тільки отримувати житло, а й ,за бажанням, грошову компенсацію для самостійного його придбання.


17 12

Минулого року у Покрові з'явилася соціальна тренажерна зала міської спілки учасників АТО. А нещодавно за сприяння міського голови було зроблено черговий крок до створення затишних та комфортних для тренувань умов. У спортзалі провели заміну старих вікон на більш енергоефективні та сучасні.


12 12

Сьогодні у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції/ СНІДу. На засіданні розглядалося чотири питання.


12 12

Сьогодні в Україні функціонує 1140 будинків сімейного типу, у яких виховується 7643 дитини. Цифра здається невеликою, але коли розкласти її на кількість вихованців типового сиротинця — то починаєш розуміти, що вона вселяє надію. Найбільше осередків доброти на Дніпропетровщині — 175, де знайшли притулок 1237 малюків. Тільки у Покрові таких будинків чотири, де виховується 25 дітей, один з них — у Шолоховому — великий теплий дім Маркових, у якому так по домашньому живе доброта...


03 12

Третього грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інваліда, який став традиційним і для України. За підтримки міського голови Олександра Шаповала у місті пройшло чимало заходів, для людей з обмеженими можливостями, передусім дітей.


26 11

Минулого тижня у  міськвиконкомі, під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 


22 11

Доступність соціальних послуг для усіх жителів Покрова є важливим напрямком роботи міської влади. Не перший рік у Покрові успішно діє проект “Мобільний соціальний офіс”, який у межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування. Виїзні прийоми фахівців служб та організацій міста дозволяють вирішувати широке коло питань, які хвилюють жителів міста безпосередньо в районах їхнього проживання.


14 11

Чотири центра зайнятості Дніпропетровщини стали учасниками пілотного проекту Державної служби зайнятості - інститут “Консультація роботодавця”. Протягом трьох місяців там відпрацьовувалася нова технологія обслуговування роботодавців, які далі будуть впроваджуватися по всій Україні. Покровська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості вже працюють над розширенням можливостей з надання послуг роботодавцям.


31 10

Учора відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства у сім'ї. У роботі дорадчого органу взяли участь фахівці установ до компетенції яких належать питання порядку денного, матеріали до засідання готував Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


31 10

З першого жовтня надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг стало можливим «живими» грошима. Принцип такий як і з монетизацією субсидій. Гроші передаютьться людям, а не підприємствам-надавачам послуг.