Всi новини, сторінка 3

20 11

Сьогодні пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолила заступник міського голови Ганна Відяєва.


17 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 12,3 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти.


17 11

В рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю», якою затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі - Порядок № 893), з метою популяризації даної послуги, звертаємо увагу на наступне.


16 11

Для міського територіального центру це один з головних пріоритетів – підтримувати вразливі категорії містян, що потребують турботи.


15 11

Компенсацію за житло на свої особисті рахунки цьогоріч отримали вже 1750 ветеранів та членів їхніх сімей, 204 з них вже придбали власні осел


10 11

На сьогодні у місті зареєстровано понад 12,3 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 218 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 103 заяви для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій.


09 11

Про це зазначила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого ефіру Радіо Культура.


08 11

Сьогодні пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолила заступник міського голови Ганна Відяєва.


08 11

Про це розповіла Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час прямого ефіру Радіо Культура


07 11

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує споживачам, що в опалювальний період необхідно суворо дотримуватися правил поводження з газовими приладами