Експозицію під відкритим небом оглянули десятки містян, із задоволенням долучившись до історичного перформансу.
Цього дня навіть заграв сторічний патефон, один з раритетів, що зберігаються у міській скарбниці. Чарівні звуки линули площею і цього не могли не помітити покровчани, які зупинялися й підходили до закладу, аби оглянути унікальні речі, більшість з яких можна побачити лише в каталогах та старих кінофільмах. У декілька локаціях милувалися взірцями народно-прикладного мистецтва, побачили відтворену старовинну світлицю, послухали патефон і подивилися улюблене кіно "За двома зайцями". Музейники скоротили відстань між минулим та сьогоденням, запрошуючи до спільного екскурсу роками.
Детальну історію міста й краю розповідали у залах народного історико-краєзнавчого музею ім..М.Занудька, листаючи періоди неоліту, скіфії, революції й сучасності.
Для декого з відвідувачів цей день став відкриттям закладу, інші відкривали нові експонати, якими поповнюється музейний фонд.
Сьогодні тут по крупицях збирають друковані видання, які розповідатимуть про історію книгарства, речі козацької та дореволюційної доби, довоєнних часів. Частина експонатів була представлена на VII регіональному музейному фестивалі "Україна – козацька держава", де музей Покрова отримав диплом переможця.
З артефактами могли ознайомитися і на день музеїв, дізнавшись історію експонатів.
На думку містян, така форма роботи є дуже вдалою, якнайкраще популяризує музейну справу. Городяни із задоволенням переглянули кіно в імпровізованому кінозалі, танцювали під патефон, розглядали старі світлини, де кожне фото – то окрема доля, окрема історія, яку увічнив та зберіг сивий музей.
Прес-служба міського голови.