Всi новини, сторінка 7

24 03

Лікувальні установи надають медичну допомогу покровчанам. ЦМЛ та Центр первинної медико-санітарної допомоги функціонують у робочому ритмі. На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебуває 58 хворих, 4 пацієнти знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю.


15 03

Лікувальні установи надають медичну допомогу покровчанам. ЦМЛ та Центр первинної медико-санітарної допомоги функціонують у робочому ритмі. На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебуває 61 хворий, 5 пацієнтів знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю. До Центру первинної медико-санітарної допомоги за минулий тиждень звернулося 1181 особи, 38 - отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. Дяка усім медичним працівникам за те, що продовжуєте в умовах воєнного стану надавати


09 03

Для цього забезпечені усім необхідним. Стаціонар ЦМЛ працює, як завжди, в режимі 24/7. Амбулаторії ЦПМСД - приймають пацієнтів. На лікуванні у цілодобовому стаціонарі перебуває 62 хворих, 5 пацієнтів знаходяться у денному стаціонарі хірургічного профілю. До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1254 особи, 52- отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. Дяка усім медичним працівникам за те, що продовжуєте в умовах воєнного стану надавати допомогу та рятувати життя


09 03

Життя триває. І народжується нове, попри війну.


28 02

Потреба у крові - як рідкісних, так і поширених груп, - є завжди!


25 02

З метою забезпечення трудових прав медичних працівників посадові особи Управління Держпраці проводять превентивну роботу під час яких наголошують керівникам закладів охорони здоров’я у Нікопольскому реггіоні обов’язковому підвищенні базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер, а також акцентують увагу на недопущенні штучного встановлення їм неповного робочого часу чи звільнення.


23 02

У Покрові продовжують створювати умови для надання кваліфікованої медичної допомоги з використанням сучасних методів діагностики та лікування.


21 02

Пам`ятайте, що захворювання на ботулізм легко попередити. А ось вилікувати його вдається далеко не завжди навіть сучасними методами


18 02

Функціональними меблями укомплектували палати, у тому числі, й інтенсивної терапії. Вони сучасні, зручні, мобільні, що важливо для відділення, де діагностують та лікують захворювання нервової системи різної етіології.


03 02

Щодня медики Центру первинної медико-санітарної допомоги спостерігають збільшення кількості інфікувань - за минулу добу зафіксовано 55 нових випадків COVID-19. Така динаміка спричинена Омікроном - новим штамом коронавірусу, який значно заразніший своїх попередників. А це означає, що вірус швидко поширюється, занурюючи в епідемічний процес все більше людей, тим самим спричиняючи значне навантаження на медичну систему.