Всi новини, сторінка 2

28 08

Одними з основних завдань і функцій Фонду соціального страхування України та його робочих органів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне


27 08

Комфортне середовище теж лікує. Саме тому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги планомірно удосконалюють медичний простір. Слідом за оновленими процедурними кабінетами в амбулаторії №4 (доросла поліклініка), амбулаторії №1(На Руднику) осучаснили кабінет денного перебування хворих і в амбулаторії №6 (Шолохове).


13 08

За кілька тижнів новий навчальний рік. Підготовка до якого полягає не лише у придбанні одягу для приладдя, а й проходженні медичного огляду.Щорічну профілактику проводять для виявлення у дітей захворювань, та запобігання масовим колективним інфекціям.


24 07

Відтепер приймати крапельниці та проходити інші процедури в амбулаторних умовах Центру первинної медико-санітарної допомоги городянам стає набагато зручніше. Комфортний кабінет з кондиціонером є не лише в амбулаторії № 4 (доросла поліклініка), а й віддаленій амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1, що на Руднику.


23 07

Удвічі приємно, що новий фахівець — покровчанка, яка після навчання повернулася до рідного міста. Анна Вікторівна Кревська у 2017 році закінчила Дніпропетровську медичну академію. Цьогоріч - інтернатуру, яку проходила у Кривому Розі. У період навчання працювала у Придніпровській лікарні обласного центру. Має загальний лікарський стаж за спеціальністю “Сімейна медицина” - два роки.


18 07

На початку червня у Покрові було оголошено переможців цьогорічного бюджету участі. “Встановлення кондиціонерів у коридорах амбулаторії” - один з проектів-переможців, що, за умовами конкурсу, мають реалізувати впродовж року міським коштом.


12 07

За підтримки міського голови Олександра Шаповала у центрі первинної медико-санітарної допомоги обладнано навчально-методичний кабінет.


09 07

Як вже повідомлялося раніше, починаючи з 25 червня на території міста працював пересувний флюорограф. Портативне обладнання дає можливість жителям віддалених районів пройти необхідне обстеження у зручному для них місці. Це дуже важливо, особливо для людей похилого віку. В період з 25-го червня по 5-е липня флюорограф перебував у селищах Рудник, Олександрівка, Чортомлик, Перевізькі Хутори та селі Шолоховому.


26 06

Своєчасне проведення флюорографії є одним з головних факторів запобігання захворювання на туберкульоз. З метою раннього виявлення цієї хвороби серед мешканців міста та Шолохівського старостинського округу, на території Покрова розпочав свою роботу пересувний флюорограф.


24 06

з метою раннього виявлення Туберкульозу серед мешканців міста та Шолохівського старостинського округу за допомогою пересувного флюорографу буде проводитися флюорографічне обстеження легенів з 09.00 до 15.00: 25.06.2019 - вул. Київська, 9 м. Покров (біля амбулаторії ЗПСМ №1); 26.06.2019 - вул. Центральна, с. Шолохове (біля сільської ради); 27.06.2019 - вул. 8 - го Березня, с. Чортомлик (біля тракторної бригади). Запрошуємо всіх пройти