Всi новини, сторінка 3

19 10

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує. Стаціонарні відділення ЦМЛ функціонують 24/7, Центр первинної медико-санітарної допомоги безперебійно приймає пацієнтів. Бригади "швидких" надають екстрену медичну допомогу. За минулий тиждень до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1803 осіб, 78 - отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі


11 10

Захопивши Запорізьку АЕС, російські окупанти підвищують градус ядерної напруги. І хоча їхні гучні погрози скоріше всього черговий блеф, маємо бути готові до різного розвитку подій. У випадку радіаційної аварії важливо захистити свій організм, зокрема зменшити негативний вплив на щитоподібну залозу за допомогою йодної профілактики.


10 10

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує. Стаціонарні відділення ЦМЛ функціонують 24/7, Центр первинної медико-санітарної допомоги безперебійно приймає пацієнтів. Бригади “швидких” надають екстрену медичну допомогу. За минулий тиждень до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1784 осіб, 71 — отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі


04 10

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує. Стаціонарні відділення ЦМЛ функціонують 24/7, Центр первинної медико-санітарної допомоги безперебійно приймає пацієнтів. Бригади "швидких" надають екстрену медичну допомогу. За минулий тиждень до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1815 осіб, 73 отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі


27 09

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує.


23 09

Після теплих місяців затишшя, захворюваність на коронавірус почала рости. На минулий тиждень в Україні зафіксовано понад 36 тисяч нових підтверджених випадків COVID-19. У місті від коронавірусу наразі лікується понад 40 пацієнтів. Влітку ж захворюваність була в межах 5-7 осіб. Як і прогнозувалося, ковід набув сезонного характеру. Значна частина населення вже отримала імунітет вакцинувашись або перехворівши.


12 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 12 вересня, виявлено 12 нових випадків коронавірусу, одужав один хворий. Проведено 38 експрес-тестувань, результат 7 позитивний, 31 пацієнт перебуває на лікуванні, п'ятьох госпіталізовано.


12 09

Медичні заклади Покрова працюють у штатному режимі. Забезпечується доступне і своєчасне медичне обслуговування усіх, хто цього потребує. Стаціонарні відділення ЦМЛ функціонують 24/7, Центр первинної медико-санітарної допомоги безперебійно приймає пацієнтів. Бригади “швидких” надають екстрену медичну допомогу.


07 09

За інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги, за останню добу, станом на 16.00 7 вересня, виявлено 2 нових випадки коронавірусу, одужало 3 хворих. Проведено 9 експрес-тестувань, результат негативний, 17 пацієнтів перебувають на лікуванні, одного госпіталізовано. За весь період у місті зареєстровано 7989 випадків захворювання на COVID-19. 116 життів вірус забрав.


07 09

Минуло більше місяця як лікарі почали виписувати електронні рецепти на антибіотики. Це перший етап у впровадженні електронного рецепта на всі рецептурні препарати в Україні та перший крок у розв'язанні проблеми неконтрольованого вживання лікарських засобів, - наголошує головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Саламаха.