Сучасні інтернет-технології дозволяють юним митцям навіть під час карантину творчо зростати та спілкуватися з публікою. Чергові заслужені перемоги учениць школи мистецтв та музичної школи нашого міста тому підтвердження.
Сучасні інтернет-технології дозволяють юним митцям навіть під час карантину творчо зростати та спілкуватися з публікою. Чергові заслужені перемоги учениць школи мистецтв та музичної школи нашого міста тому підтвердження.
Покров багато в чому унікальне місто, де переплелися долі людей не лише з різних куточків України. Прикладом цього може бути історія Людмили Карандєй. Народившись на Гомельщині в Білорусі, пізніше разом з батьками переїхала в Україну. Відтоді «лани широкополі» Херсонщини стали не просто новим місцем проживання. Вона щиро полюбила наш край, нашу солов’їну мову, багатостраждальну історію, ставши українкою - ментально.
Свято одного з головних національних символів об'єднало містян у онлайн-флешмобі. З повагою до вишиванки, до своєї історії, покровчани виставляли світлини у мережу, одягнувши сорочки з національними візерунками. Цілий цикл тематичних онлайн-заходів присвятили вишиванці заклади культури, серед яких виставка автентичних сорочок просто неба з колекції міського музею.
Вихованці мистецьких закладів – активні учасники різноманітних творчих конкурсів, які карантин перевів в онлайн-режим. Нещодавно стали відомі результати участі учнів театрального колективу «Сюрприз» міської школи мистецтв у фестивалі-конкурсі ІNTERNATIINAL ONLINE COMPETITION "THE BEST", який проводила громадська організація «Віта Фест»«Віта Фест» з Кам’янця-Подільського.
Покровчан закликають долучитися до онлайн флешмобу поваги та вшанування національного символу. 21 травня, у День вишиванки, одягнути вишиванку та викласти фото у соціальні мережі.
Міжнародний День музеїв, який відзначається сьогодні, 18 травня, заклад зустрічає у всеозброєнні - повністю оновленим. Місяці карантину тут провели з користю, втіливши у життя цікаві ідеї. Поки що музей закритий для відвідувачів, але з нетерпінням очікує дня, коли відкриє свої двері. Готовий представити містянам та гостям Покрова результати плідної роботи і нові експонати.
Бібліотека як місцевий культурний центр, який є сучасним та привабливим - такі тенденції сьогодення, цьому сприяє і проект «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва».
Міський історико-краєзнавчий музей ім. М.А.Занудька нараховує величезну кількість експонатів, які присвячені особливому періоду в житті нашого краю – розробці марганцевих родовищ. Історія марганцевих копалень, яка розпочалася далекого 1886 року і нараховує вже понад 130 років, стала невід’ємною частиною літопису нашого міста. Попри обмеження в період карантину, співробітники музею цей період використали досить продуктивно, реконструювавши залу, присвячену гірничим розробкам.
Уже 75-й рік ми живемо пам’яттю про Велику Перемогу. У довічному боргу наше покоління перед визволителями і зобов’язане пам’ятати про один з драматичніших періодів історії України – участь у ІІ Світовій війні. Використовуючи доступні на карантині ресурси, Центральна міська бібліотека звертається до своїх читачів онлайн, аби нагадати про славні, водночас трагічні сторінки.
Початок флеш-мобу, присвяченому 75 річниці Перемоги, поклали заклади культури. Карантин вніс корективи у життя, але не у прагнення висловити слова безмежної подяки й пошани нашим ветеранам. Старт великій акції дала Школа мистецтв, запустивши мережею пісенний марафон під хештегом #Перемога_в_серцях_поколінь. До щему зворушливі пісні, більшість з яких вже стали символами Другої світової, лунали у виконанні вихованців школи, викладачів і випускників, які не залишилися осторонь такого починання