Всi новини, сторінка 36

14 05

Бібліотека як місцевий культурний центр, який є сучасним та привабливим - такі тенденції сьогодення, цьому сприяє і проект «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва».


13 05

Міський історико-краєзнавчий музей ім. М.А.Занудька нараховує величезну кількість експонатів, які присвячені особливому періоду в житті нашого краю – розробці марганцевих родовищ. Історія марганцевих копалень, яка розпочалася далекого 1886 року і нараховує вже понад 130 років, стала невід’ємною частиною літопису нашого міста. Попри обмеження в період карантину, співробітники музею цей період використали досить продуктивно, реконструювавши залу, присвячену гірничим розробкам.


07 05

Уже 75-й рік ми живемо пам’яттю про  Велику Перемогу. У довічному боргу наше покоління перед визволителями і зобов’язане пам’ятати про один з драматичніших періодів історії України – участь у ІІ Світовій війні. Використовуючи доступні на карантині ресурси, Центральна міська бібліотека звертається до своїх читачів   онлайн, аби нагадати про славні, водночас трагічні сторінки.


07 05

Початок флеш-мобу, присвяченому 75 річниці Перемоги, поклали заклади культури. Карантин вніс корективи у життя, але не у прагнення висловити слова безмежної подяки й пошани нашим ветеранам. Старт великій акції дала Школа мистецтв, запустивши мережею пісенний марафон під хештегом #Перемога_в_серцях_поколінь. До щему зворушливі пісні, більшість з яких вже стали символами Другої світової, лунали у виконанні вихованців школи, викладачів і випускників, які не залишилися осторонь такого починання


04 05

З такою теплотою говорить про улюблену справу директор міського народного історико-краєзнавчого музею ім.М.Занудька -Тетяна Подольчак. Сьогодні вона відзначає свій ювілейний день народження. З цією подією Тетяну Володимирівну привітав міський голова.


04 05

Творчий процесс має бути постійним, тому карантин та самоізоляція не перешкода для митців. Осягнувши щось нове, ним обов’язково треба поділитися. Дистанційні конкурси та фестивалі дозволяють юним талантам підтримувати творчий вогник. Учні дитячої школи мистецтв не припиняють тішити своїми успіхами.


25 04

Завтра, 26 квітня, минає 34 річниця Чорнобильської катастрофи. Понад три десятиліття пройшло з тієї миті, коли в історію країни було вписано трагічну сторінку. Сотні покровчан вступили у боротьбу з “мирним” атомом заради майбутніх поколінь.


22 04

Ентузіаст та засновник великої справи – Микола Андрійович Занудько. Людина, що все своє життя зберігала історичну пам’ять — присвятила себе рідному місту. Він є - постаттю, він залишається - легендою. Микола Андрійович прожив коротке життя – усього 68 років, але встиг залишити по собі величезну спадщину і лише світлі спогади. Він приїхав до нашого міста у 1956 році, позаду була війна, про яку нагадували вісім медалей та орден Червоної Зірки. Журналіста, редактора виробничої


22 04

Карантин – це не канікули, а час, коли можна знайти новий формат,  новий підхід, нові засоби для вирішення творчих завдань. Для мистецьких шкіл міста таким ресурсом є участь у дистанційних конкурсах. 12 квітня у Львові відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Пасхальна столиця України – 2020».


14 04

Щороку учні мистецьких шкіл міста беруть участь у Міжнародному конкурсі «Весняна феєрія», що  проводить фестивальний проект «Зірки ХХІ сторіччя». 2020 рік – не став винятком, проте карантин вніс свої корективи. Як і решта юних учасників -  музикантів, вокалістів, хореографічних та циркових колективів, театрів мод зі всієї України, покровчани виступали на фестивалі дистанційно.