Топ -10. У Покрові вітали стипендіатів міського голови

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 1

Завершення календарного року – чудова нагода відзначити дітей, які вписують свої досягнення в історію міста. 10 кращих учнів та вихованців позашкільних закладів міста отримали стипендію міського голови Олександра Шаповала.
Церемонія нагородження проходила в концертному залі Дитячої школи мистецтв. Серед присутніх ті, хто підтримує і мотивує – батьки, вчителі та наставники, і, звичайно, друзі.
Зустрічали номінантів як справжніх зірок. З креативними локаціями, відвертими запитаннями, мімами та апельсинами-бажаннями. Відеопрезентації про досягнення доводили, що вони того варті. У кожного численні перемоги обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Діти довели, що в Покрові отримують конкурентноспроможні  знання, готують титулованих спортсменів та виводять на творчий олімп.

Цьогоріч кардинально змінено та удосконалено саму систему преміювання. Підвищилася планка досягнень претендентів, яких пропонували навчальні та позашкільні заклади. Після ретельного відбору конкурсна комісія визначила найкращих.

Розмір стипендії, яку установив Олександр Шаповал, безпрецедентна – 4 тисячі гривень. Така сума є суттєвою винагородою для нинішніх переможців та переконливою  для стимулювання потенційних інтелектуалів та творчих особистостей.
Отже, сертифікати на отримання стипендії міського голови у 2018 році мають:
Таміла Мірошниченко – учениця НВО, переможниця багатьох Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів.
Катерина Бобрицька – учениця школи № 9, переможниця Міжнародних, Всеукраїнських мовно-літературних конкурсів.
Микола Коробка – вихованець БТДЮ, призер багатьох Міжнародних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях, член національної збірної України, кандидат у майстри спорту з радіозв’язку.
Анна Булка – учениця школа № 4, майстер спорту з автомодельного спорту, призер кубків та Чемпіонатів України.
Нікіта Шпонька – вихованець ДЮСШ "Манганіт", дворазовий чемпіон України зі стрибків у воду.
Єлизавета Литвиненко –вихованка ДЮСШ ім. Дідіка, переможниця чотирьох обласних, семи Всеукраїнських та трьох Міжнародних змагань. Член збірної команди Дніпропетровської області з дзюдо. Нині Ліза на чергових змаганнях, звідки прислала своє відеозвернення. Її стипендію отримувала мама.

Варвара Сізова– учениця ліцею, призер І обласного дитячо-юнацького фестивалю "Z ефір",  переможниця Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів виконавців  народних інструментах.

Олександра Петрук- вихованка дитячої школи мистецтв, переможниця конкурсів.
Альбіна Єгорова – учениця школи №6, переможниця семи Міжнародних конкурсів з театрального мистецтва.
Ярослав Зорін, вихованець дитячої музичної школи, переможець конкурсів.
Переможці творчих номінацій Саша Петрук, Ярослав Зорін та Варвара Сізова не лише отримали сертифікати, а й подарували присутнім свої яскраві виступи.
Діти  ще  довго приймали щирі заслужені вітання. Стипендія міського голови стане для них вагомим імпульсом для подальшого творчого та інтелектуального зростання.

Прес-служба міського голови.

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 2

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 3

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 4

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 5

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 6

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 7

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 8

топ -10. у покрові вітали стипендіатів міського голови. Зображення 9