СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

На сьогодні у місті зареєстровано понад 4 тисячі внутрішньо переміщених осіб, з них понад тисячу - діти. За минулий тиждень 260 чоловік отримали продуктові набори.

Реєстрація внутрішньо переміщених осіб проходить в управлінні праці та соціального захисту населення. Також там здійснено прийом 399 громадян для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій.

Прийнято 404 заяви для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП та громадян.

Опрацьовано 251 прийнята особова справа. Здійснювалося обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, отримувачів соціальних допомог.

Здійснена виплата державних соціальних допомог за вересень поточного року, а також виплата пільг та житлових субсидій у грошовій готівковій формі за серпень.

Заборгованість по виплатам державних допомог, пільг та субсидій відсутня.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки. Соціальні працівники відстежують індивідуальні потреби підопічних та вживають заходів щодо їх задоволення.

Працює відділення денного перебування, де тривають заходи оздоровчого спрямування. Університеті ІІІ віку розпочався новий навчальний рік.

Працює гаряча телефонна лінія (095 6882295) для соціальної підтримки громадян похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах.

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати у приміщенні УП та СЗН й безпосередньо в Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, або за телефонами - 0961196760; 0963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітної особи можливо: через портал електронних послуг, додаток “Дія”: засобами телекомунікаційного зв'язку, через Google-форми на сайті Державної служби зайнятості; при особистому зверненні до Покровської філії.

У службі зайнятості нагадують роботодавцям про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії). Також інформують про можливість отримати компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання за телефоном (05667)65892.

Прес-служба міського голови.