ЦНАП м. Покров - 10 років розвитку і вдосконалення

Десять років роботи на результат, аби кожен міг на місці максимально швидко, доступно, комфортно і прозоро отримати широкий спектр адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг міста Покров разом з іншими ЦНАПами області підбили підсумки роботи за 10 років - саме стільки минуло від створення мережі “точок доступу” до адмінпослуг. Очільникам Центрів та їхнім колективам вручили обласні відзнаки і подарунки. Адміністратор-керівник Інна Клочковська привезла з Дніпра мультифункціональний пристрій для гаджетів та автоматичний тонометр, котрий, як і все тут- слугуватиме відвідувачам.

Сьогодні наш Центр надання адміністративних послуг є символом відкритості влади і максимально орієнтований на потреби громади.

Позитивний імідж та високий рівень довіри — це системна багаторічна робота. Так, у перші роки функціонування ЦНАП надавав лише 18 послуг. Вже сьогодні їх - 297. Доступні практично всі адміністративні послуги, які надають відділи, управління виконавчого комітету Покровської міської ради, введено адміністративні послуги соціального характеру.

У 2018 році ЦНАП визнано переможцем у номінації «Прорив року». Покров першим із тринадцяти міст області здобув грант програми «U-LEAD з Європою». Один із перших впровадив у роботу й програмний комплекс “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”, що спрощує роботу з надання документів на одержання допомог та субсидій.

Підключення до порталу “Дія” дає доступ до єМалятко — комплексної послуги для батьків новонароджених. Є доступ до Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиної державної системи у сфері будівництва, Єдиного державного реєстру ФОП, Державного електронного реєстру “Прихист”.

Працює два віддалених робочих місця,  портативний комплекс“Мобільний офіс” дає можливим надання адміністративних послуг за місцем проживання маломобільним групам населення.

Модернізовано приміщення ЦНАПУ, в тому числі у тісній співпраці з міжнародними партнерськими організаціями.

Колектив постійно навчається, впроваджує нові сервіси, удосконалює деталі робочого процесу, аби максимально спростити шлях громади до адміністративних послуг.

З початку року через ЦНАП надано понад 7 тисяч адміністративних послуг. Їх отримали не лише мешканці громади, а й внутрішньо переміщені особи. Адаптуючись до нових викликів, зокрема збільшення внутрішньої міграції через повномасштабне вторгнення рф на територію України, у Покрові забезпечено отримання комплексу відповідних послуг для громадян, чиє житло втрачене або пошкоджене. Адміністратори центру  також допоможуть переселенцям стати на облік, відновити документи, оформити грошові виплати.

Із введенням воєнного стану, в цілях безпеки, надання ряду послуг було обмежене, нині ЦНАП повертається до повноцінної роботи і продовжує набирати обертів.

Так, придбано робочу станцію для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм або паспорта громадянина України у формі ID картки.

Центр надання адміністративних послуг м. Покров перегортає нову сторінку, продовжуючи удосконалюватись та розширювати спектр послуг. Цим самим змінюючи уявлення людей про взаємодію з державою, аби отримання адміністративних послуг асоціювалися лише зі словами “сучасно” , фахово” і “просто”.

Прес-служба міського голови.