Школярі з Покрова стали фіналістами обласного етапу конкурсу учнівської творчості

У березні виповнюється 205 років від дня народження Тараса Шевченка. Тож до участі у XVIII Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, який щорічно проходить під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!", школярі Покрова готувалися особливо старанно. Як результат, два призових місця на обласному етапі в номінації "Історія України та державотворення".

До обласного етапу конкурсу, що проходив у Дніпровській академії безперервної освіти, було допущено 44 роботи, об'єднаних темою “Духовні святині рідного краю”.

Аби обрати найкращі, журі передусім звертало увагу на здатність учнів осмислити проблему з обраної теми, творчо та критично її дослідити. Бали додавалися за оригінальність, переконливість аргументації, здатність аналізувати джерела та інші критерії.

Усім вимогам якнайкраще відповідала робота учениці НВО Вікторії Кальченко (вчитель Галина Щербакова) - “Людина - легенда, кошовий отаман Іван Сірко”. Десятикласниці журі присудило І місце, оцінивши роботу у 147 балів.

ІІІ місце здобула учениця 9 класу СЗШ №9 Анна Клокова (вчитель Інна Клокова). ЇЇ робота "Внесок Михайла Драгоманова в розвиток української культури" набрала 141 бал.

Нині роботи наших дівчат направлено до Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" для участі у IV підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу.

Бажаємо юним покровчанкам успіху, вболіваємо за своїх!

Прес-служба міського голови.