Разом за життя

Саме цей, надзвичайно важливий посил рухав покровчанами, які згуртувалися у справі милосердя – порятунку дітей. Заради трирічного Іллюші та 16-річної Ксенії, які так мужньо борються зі страшною хворобою, було оголошено благодійний марафон, що проходить під патронатом міського голови Олександра Шаповала. Не було жодного байдужого, хто б пройшов повз біди родин Кондарюків і Андрушко. За тиждень Покров зібрав близько 221 тис. грн.. Ці  кошти були передані на лікування Іллі Кондарюка та Ксенії Андрушко.

Марафон став своєрідним мірилом людяності і доброти, нашої причетності та небайдужості. Його підтримали підприємства й організації, мистецькі й спортивні осередки, загальноосвітні та позашкільні заклади, підприємці, волонтери та численні містяни. Виступивши разом – за життя.

Терапія творчістю

Силу мистецтва, що не лише надихає, а й виховує та спонукає до добрих справ, показали творчі осередки міста, які спільно з відділом культури виконкому взяли активну участь у марафоні добра. Колективи Школи мистецтв, Дитячої музичної школи  організували цикл благодійних концертів, передавши зібрані кошти на лікування Іллюші та Ксенії.

Подібні заходи відбулися і у загальноосвітніх закладах міста, де на підтримку дітей були проведені творчі зустрічі. До цього процесу НВО залучило  мешканців Рудника та прилеглих селищ, запросивши до ярмарку, під час якого школярі демонстрували свої таланти. За словами учасників, робили це від душі, зі щирим прагненням внести свою частку у добру справу.

До щему зворушливими були подарунки, підготовлені п’ятим та 22 дитячими садочками, Іллюші – в’язані тапці, Ксюші – вишитий рушник на щастя й долю і малюнки, сповнені сонця й фарб – віри й надії.

Подарувати щастя

Заради цього спортивні осередки запросили містян до себе, аби разом підтримати дітей, які край потребують нашої уваги. Свої виступи продемонструвала непереможна команда акробатів та гімнастів ДЮСШ ім..Дані Дідіка, показавши свої найкращі номери.

Виставу на воді «Бременські музиканти» підготувала КДЮСШ «Манганіт». Спільно з відділом молоді та спорту виконкому були організовані відкриті турніри з тенісу і нардів, все заради того, аби дати дітям шанс на життя, зібрати кошти на їхнє лікування.

Сеанс милосердя

До марафону приєдналися не тільки покровчани, а й наші земляки, численні небайдужі, хто мешкає сьогодні у різних куточках України, але всім серцем підтримує рідне місто.

Вони перераховували кошти Іллюші й Ксюші, Запорізький 3-Д кінотеатр навіть організував благодійні мультсеанси.

Кілометри добра

З ініціативою благодійного марафону виступили волонтери – команда «Спортивних бабусь», долучившись до загальноміської акції милосердя.

Суботнього ранку десятки містян прийшли до центрального парку, аби пробігти дистанцію. Підтримували цілими родинами і навіть колективами. Найменшим з учасників було трохи року, найстаршим – за вісімдесят.

З золотими стрічками, символом боротьби зі страшною хворобою, вони долали свої метри й кілометри добра. Купували пряники й сувеніри, брали участь у фотосесії, всі кошти від продажу та участі теж пішли до благодійної скриньки.

Покровчани зазначали – тільки разом можна врятувати дітей, зберегти їм найдорожче, подарувати майбутнє. Цей рух продовжується, кожен бажаючий може взяти участь у марафоні, перерахувати кошти Іллюші Кондарюку та Ксенії Андрушко, відкрити своє серце тим, хто потребує нашої допомоги і підтримки.

Прес-служба міського голови.