На дистанції – школярі

на дистанції – школярі. Зображення 1
Найспритніші і найвитриваліші школярі Покрова 19 жовтня зібралися на стадіоні «Авангард» аби взяти участь в осінньому легкоатлетичному кросі пам’яті В.І. Бойка. Місце проведення – не випадкове. Саме тут Володимир Іванович давав високий старт сотням вихованцям, чимало з яких досягли неабияких успіхів, у тому числі світового рівня. Протягом 30 років талановитий тренер і викладач КДЮСШ «Манганіт» примножував спортивну славу рідного міста, а тепер пам'ять про нього зберігають традиційні змагання з бігу серед учнів шкіл.

Переможці визначалися у старшій та середній віковій групі, у командному та особистому заліку. Дівчата долали дистанцію 800 метрів, а хлопці – тисячу. Боротьба за лідерство була напруженою, усі учасники забігів викладались на повну. Та найзапекліші спортивні пристрасті розгорілися між командами трьох навчальних закладів.
Впевнену перемогу як серед 5-9 , так і 10- 11 класів здобули команди СЗШ №9 (тренера: О.В. Волик, Т.А.Заєць).
Друге місце серед легкоатлетів середньої вікової групи здобула команда НВК№1(В.М. Поддубцева, Ю.М. Гольдіна), третє – НВК№2( В.О. Сабітов, І.І. Ткаліч).
Серед старшокласників навпаки. Друге місце виборола команда НВК№2, а третє дісталося НВК№1.
ІІ місце – Д. Ткаченко (СЗШ №9);
ІІІ місце – О. Закупіна (загальноосвітній ліцей).
Переможці отримали грамоти, кубки і медалі та привітання від відділу молоді та спорту міськвиконкому, профспілкового комітету гірничозбагачувального комбінату та КДЮСШ СК «Манганіт».