Всi новини, сторінка 6

26 04

За інформацією ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» у зв’язку з заходами щодо підвищення надійності в постачанні електроенергії споживачам,  30.04.2019р. з  08:00  до 16:00   буде припинено  постачання електроенергії  за наступними адресами: - вул. Торгова, 48,50,50А,52; - вул. Гагаріна, 2; - пер. Пушкіна,22/1; - КДНЗ№5


25 04

Благоустрій міста, що розпочався з настанням погожих днів, не припиняється. Крок за кроком Покров перевтілюється, додаючи нових деталей до свого образу.


22 04

До ландшафтного декору, який тиждень тому викликав захоплення містян, додалися декоративні карети й велосипеди.


12 04

Улюблене місце відпочинку містян, реконструйоване два роки тому, продовжує перевтілюватись. Тут не припиняється процес благоустрою, наповнення парку цікавими деталями, які створюють неповторний образ та додають затишку території.


10 04

Сприятливі погодні умови дозволяють активно включатися у процес впорядкування міста. Комунальні підрозділи працюють у робочому ритмі, продовжується прибирання територій, ремонтні роботи. Розпочато і ремонт пішохідних зон.


09 04

Понад ста саджанців декоративної сливи прикрасять вулицю, доповнивши її обличчя неповторним шармом. Наразі працівники «Добробуту» працюють на Горького, озеленюючи притротуарні території.


Повідомляємо, що відповідно до «Договору №37 на закупівлю послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж багатоповерхових житлових будинків в м. Покров Дніпропетровської області» від 27.02.2019 р. та згідно затвердженого графіку в квітні 2019 р. заплановано проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання за наступними адресами: - вул. Героїв України, 4, 8, 10 ; - вул. Чіатурська, 1, 2, 3, 4, 5, 6-а, 7, 7-а, 8, 9, 10; - вул


19 03

За останні роки наше місто зробило значний крок в оновленні парку комунальної техніки. Так, минулої осені в арсеналі керуючої компанії “Універсал-сервіс” з'явилася вулична вакуумна підмітально-прибиральна машина. А напередодні нового року парк МКП “Добробут” поповнила комбінована прибиральна машина на базі автомобіля FORD, яка оснащена змінним обладнанням, що дозволяє виконувати широкий спектр робіт у будь-яку пору року.


15 03

Сприятливі погодні умови дозволили комунальним службам приступити до робіт з весняного благоустрою території Покрова. Адже після зимового періоду необхідно виконати комплекс заходів, які забезпечать чистоту і комфорт міста. Тож нині в Покрові активно працюють над усіма цими питаннями. Зокрема, цього тижня стартували роботи з поточного ремонту доріг. Вони розпочалися з вулиці Героїв України, будуть охоплювати усю територію міста. Успішно витримавши екзамени зими, нині комунальні служби поступово


28 02

Ліфт вважається самим безпечним засобом пересування у світі. Та до тих пір, поки справний і не віджив свій вік. Після 25-и років експлуатації підйомник стає потенційно небезпечним для своїх пасажирів. У Покрові усі 35 ліфтів багатоповерхівок введені в експлуатацію у 90-их роках. Перетнувши граничний термін, жодний з них не знав модернізації. А ті кабінки, що з часом виходили з ладу, залишалися в стані нерухомості на довгі роки.