Всi новини, сторінка 5

21 06

між управлінням освіти виконавчого комітету Покровської міської ради і міським комітетом Профспілки


21 06

За останні роки у Покрові не лише відновлюють пішохідні доріжки, а й за потребою мешканців облаштовують нові. Прикладом того є доріжка, яка з’явилася вздовж внутрішньоквартальної дороги, що веде від вулиці Шатохіна до спортивного магазину.


18 06

В місті продовжується робота з відновлення пішохідних зон, якими щодня користуються тисячі покровчан. Це питання є одним з пріоритетних для міського голови Олександра Шаповала, адже від того, в якому стані знаходяться тротуари, напряму залежить комфорт городян. Сьогодні комплексні ремонтні роботи тривають на вулиці Івана Малки, загальною довжиною близько 2 км. За десятиріччя пішохідні доріжки в цьому районі перетворилися на справжню смугу перешкод зі зруйнованим асфальтом. Це створювало багато


18 06

на необхідність виконання  обрізки насаджень в охоронних зонах відповідно з вимогами п. 7 Правил охорони електричних мереж.


23 05

Комплексними роботами охоплено територію будинків № -36,38,40,42, де наразі триває капітальний ремонт.


22 05

Учора у Покрові відбулася презентація спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”. Організаторами семінару - відділом економіки міськвиконкому, було запрошено представників діючих ОСББ та ініціативних груп, мотивованих до створення об'єднань співвласників. Саме їм проект надаватиме підтримку у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженні енергоефективних рішень.


20 05

Навіть буденний настрій здатні покращити яскраві квіткові килимки, яких цьогоріч у Покрові побільшало. Працівники “Добробуту” цьогоріч планують висадили близько 25 тисяч квітів. Квіткові композиції у паркових зонах, квітниках та газонах формують із сульфінії, бегонії, петунії, чорнобривців, герані, пеларгонії, георгін, катарантусу, газанії.


14 05

Ці заходи є плановими, проводяться від одного до кілька разів на рік.


06 05

Процес озеленення стартував з настанням сприятливої погоди. Слідом за висадкою дерев комунальники розпочали сезон квітів.