Члени міської спілки ветеранів АТО вибороли медалі на Всеукраїнській спартакіаді

члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 1
Вчора у Дніпрі пройшла третя відкрита спартакіада серед воїнів АТО, волонтерів та членів їхніх родин. За відносно коротку історію змагання завоювали славу одного з наймасштабніших спортивних форумів. Приємно, що покровчани з року в рік стають учасниками та переможцями.
У СК "Метеор", де традиційно проходить спартакіада, можна було зустріти як минулорічних призерів, так і тих, хто вперше приїхав до Дніпра. Для більшості це ще й можливість побачитися з друзями та побратимами, поспілкуватися у неформальній обстановці. члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 2
"Це потужний імпульс до реабілітації, адаптації у мирному житті, психологічної та соціальної, - наголошувала координатор Центру допомоги учасників АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Один із основних факторів - відчуття дружнього плеча - рідних, про що говорили учасники.
Наша команда теж мала міцний тил. Учасники - члени міської спілки воїнів АТО, ставали на старт разом з дружинами й дітьми, їх підтримали волонтери "Пліч-о-пліч", відділ молоді та спорту виконкому.
Сергій Гутов, з дружиною Ксенією та донькою Марією, Олександр Руденко з сином Русланом та Сергій Ковальов - Кирилом, Андрій Золотарьов, Віталій Солянко, Сергій Чвартковський, Віталій Бадер, Дмитро Жеравов, Віталій Герасименко, Артем Столяр змагалися у декількох видах – стрільбі із пневматичного пістолета, настільному тенісі, бігові та плаванні. члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 3
Усі етапи супроводжувалися щирою підтримкою вболівальників і справжньою боротьбою за першість, незважаючи на дощ, який не став на заваді до особистих рекордів учасників. За словами голови спілки Віталія Солянка, для більшості хлопців змагання – то перемога над собою, адже за плечима наслідки війни, тривалі реабілітації. Наші земляки пройшли Піски й Донецький аеропорт, Мар’янку, Попасне, Дебальцеве. Спорт лікує фізично й морально, а ще зближує, даруючи такі важливі хвилини радості "за своїх", а особливо за дітей, які перейнялися загальним командним духом.члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 4
Покровчани змагалися за перемогу і вибороли перемогу. Найкращим стрілком у своїй віковій групі став Руслан Руденко, учень 7-А класу НВК№1. Він набрав 38 очок і посів перше місце спартакіади. За півкроку до перемоги був Руслан і в інших видах, де показав відмінні результати. Другою на дистанції 400 м серед жінок стала Ксенія Гутова. Бронзу на дистанції 800м серед чоловіків завоював Сергій Ковальов.
- Від душі вітаємо нашу команду, - зазначив міський голова Олександр Шаповал, - пишаємось вами. Надзвичайно важливо, що наші хлопці-захисники разом з родинами брали участь у змаганнях, показуючи справжню єдність. Спартакіада стала важливим етапом реабілітації воїнів АТО, подією, яка зближує і надихає на нові життєві перемоги".
Прес-служба міського голови.

члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 8члени міської спілки ветеранів ато вибороли медалі на всеукраїнській спартакіаді. Зображення 9