Більше півтисячі покровчан скористалися пересувним флюорографом

 

Як вже повідомлялося раніше, починаючи з 25 червня на території міста працював пересувний флюорограф. Портативне обладнання дає можливість жителям віддалених районів пройти необхідне обстеження у зручному для них місці. Це дуже важливо, особливо для людей похилого віку. В період з 25-го червня по 5-е липня флюорограф перебував у селищах Рудник, Олександрівка, Чортомлик, Перевізькі Хутори та селі Шолоховому.

Загалом, за даними Центру первинної  медико-санітарної допомоги, флюорографічне обстеження  пройшли 509 жителів Покрова. Результати будуть оброблені, внесені до відповідної бази даних. У випадку необхідності людей викликатимуть на прийом до лікарів. Своєчасне виявлення хвороби є основою її успішного лікування.

Як зазначають медики, у першому півріччі 2019-го року в Покрові виконано план профілактичних оглядів  серед дорослих та підлітків. Необхідні обстеження  (рентгенодіагностику) за 6 місяців пройшло 11676 покровчан цієї категорії, що складає 49,6% від її загальної кількості. Серед дітей проведено обстеження (туберкулінодіагностику) у 2946 осіб, що становить 55,6% від загальної кількості. Таким чином, профілактичні огляди йдуть без зривів за нормальним графіком. Тож до кінця року Покров має у повному обсязі виконати плановий рівень профілактичних обстежень населення на туберкульоз.

Прес-служба міського голови.