За покликом серця. Покров вшанував подвиг українських добровольців

Останні п'ять років додали в календар українців дати, які стали символом народження нової історії держави. 14 березня наша країна відзначила День українського добровольця. Для Покрова це особлива дата. Сотні наших земляків, у тому числі добровольці, захищали незалежність і територіальну цілісність України. Четверо захисників не повернулися з війни живими...

Вшанування пам'яті героїв пройшло у навчальних закладах Покрова та закладах культури, де було організовано цикл тематичних  заходів.

Приємний подарунок ветеранам бойових дій на Донбасі зробив колектив територіального центру. З нагоди свята підопічні центру підготували концерт. Українські народні пісні, романси та вірші — все це, разом з безмежними словами вдячності, було присвячене  їм — героям сучасної України. Як зізналися  ветерани АТО, саме розуміння того, що вони захищають мирне небо над головами своїх земляків, додавало їм сил та витримки .

Особлива атмосфера цього дня панувала  в коворкіноговому центрі центральної бібліотеки. Тут з нагоди свята відбувся Круглий стіл «Добровольці – воїни світла», участь у якому взяли ветерани АТО та учні навчальних закладів Покрова. Учасники зустрічі переглянули сюжет про добровольчий рух та його роль у захисті України від ворога.

Передаючи найщиріші вітання та відзнаки захисникам від міського голови Олександра Шаповала, секретар міської ради Анатолій Пастух відзначив, що в найважчий період 2014-го року тисячі простих чоловіків та жінок знайшли в собі мужність і пішли відстоювати територіальну цілісність держави.

Своїх побратимів привітав воєнний комісар міста Олександр Левін. Учасники круглого столу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земляків та всіх воїнів, які віддали своє життя за незалежність України, поклавши квіти до  обелісків  Алеї Слави.

Цього ж дня на базі загальноосвітнього ліцею стартував баскетбольний турнір на Кубок міського голови, присвячений українським добровольцям.

Покров пам'ятає і шанує подвиг людей, які за покликом серця стали на захист своєї держави.

Прес-служба міського голови.