Вихованці КДЮСШ «Манганіт» знову на п’єдесталі перемоги

вихованці кдюсш «манганіт» знову на п’єдесталі перемоги. Зображення 1
Наші спортсмени не лише популяризують водні види – поповнюють лави спорту великих досягнень, впевнено крокуючи до чемпіонських вершин.

Цього разу вихованці відділення стрибків у воду, тренерів – Ольги Меркулової, Анастасії Янченко, Ольги Бєлозьорової, продемонстрували рівень своєї підготовки на чемпіонаті Запорізької області, що проходив на початку березня. Спортсмени виступали у групах Е,Д,С,В,А, вікових категоріях 2000-2009 рік народження, довівши лідерські позиції.
Золото чемпіонату здобули Єгор Балковий, Неля Чуканівська, Ліза Миронова, Іван Ліпатов, Анастасія Трапезнікова, Руслан Кочергін. Друге місце посіли – Неля Чуканівська, Яна Синявська, Назар Безверхов, що став подвійним володарем срібла. Третю сходинку зайняв Євген Боханьков.
Нагороджуючи переможців, суддівська колегія відзначила командність покровчан, що спонукає до спортивних звершень.
Прес-служба міського голови.

вихованці кдюсш «манганіт» знову на п’єдесталі перемоги. Зображення 2 вихованці кдюсш «манганіт» знову на п’єдесталі перемоги. Зображення 3