В усіх районах міста продовжують покращувати території

У Покрові тривають заходи, спрямовані на покращення комфорту та якості життя городян. Наразі ними охоплено практично усі частини міста, як у приватному секторі, так і в районах багатоквартирних будинків.

Не зупиняються роботи з будівництва пішохідної зони в селищі Рудник. Цього тижня вони просувалися вздовж  парку Гірників у напрямку Олександрівки. Наразі тут вже демонтовано старий асфальт, встановлюються нові бордюри, тривають інші підготовчі заходи.

Новий тротуар цього тижня з'явився по вулиці Григорія Середи в районі центрального парку.

Також стартували роботи з облаштування території поблизу будинку № 10 по вул. Героїв України в напрямку шостої школи. Це дозволить до початку навчального року для учнів зробити зручний тротуар до цього навчального закладу.

Вже завершилася реконструкція прилеглої території будинку № 77 по вулиці Партизанська, де виконано повний комплекс заходів, починаючи від заміни каналізаційних випусків, укладки нового асфальту та встановлення зручних лавочок біля під'їздів будинку.

Виконуються підготовчі заходи для майбутнього благоустрою території будинків № 1 та 2 по Соборній та будинку № 12 по вулиці Григорія Тикви.

Крім благоустрою територій, нині триває облаштування енергозберігаючого фасаду  дитячого садочка № 5 “Червона Шапочка”. Наразі роботи вже перетнули свій екватор.

Прес-служба міського голови.