ТВОРЧІ ІДЕЇ - ДЛЯ ДІТЕЙ

 

Чудовий спосіб виховання у дітей почуття краси - навчити різних технік декоративно-прикладного мистецтва. Активно працює у цьому напрямку колектив Шолоховського  будинку культури.  На заняттях гуртка “Сюрпризи із валізи” дітей мотивують до творчості, навчають, як з простих матеріалів можна зробити справжній шедевр. В активній творчій праці малеча не лише цікаво проводить дозвілля, а й збагачує власний духовний світ, діти навчаються розуміти прекрасне, цінувати його.

Літо у маленьких шолоховчан  проходить творчо й креативно, вони продовжують зустрічі та активно беруть участь у різноманітних мистецьких конкурсах. Один з останніх - «Декор – своїми руками» (в техніці "ДЕКУПАЖ"), що проводить обласний  методичний центр клубної роботи та народної творчості.

Робота в цьому стилі відкриває великі творчі горизонти. Це один з різновидів аплікацій, що можна виконати практично на будь-якій поверхні: тканині, дереві, пластику або металі. Опанувати цю техніку під силу й дитині. Вихованці залюбки познайомились з нею й підготували до конкурсу власні доробки.

Марія та Вікторія Сольські створили цікаві "Тарілочки", Ганна Сініцька - картину «Яблуневий цвіт», Анастасія Алілуєнко працювала над роботою «Маки», Анастасія Лобода  зробила картину «Соняхи та місто».

Власним прикладом спонукає вихованців до активності керівник гуртка Тетяна Алілуєнко. Вона теж долучилась до участі у конкурсі і разом з учнями представила власні роботи.

Бажаємо гарних результатів, не зупинятися на досягненнях, продовжувати долучатись до світу народного мистецтва.

Прес-служба міського голови.