Соціальна сфера Покрова працює у посиленому режимі

 

На сьогодні у місті зареєстровано 2193 внутрішньо переміщених осіб, з них 628 дітей. За минулий тиждень вимушеним переселенцям надано 315 продуктових наборів та миючі засоби.

В управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється реєстрація внутрішньо переміщених осіб. Здійснено прийом 281 громадян для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій.

Опрацьовано 94 прийнятих особових справ. Мобільною бригадою з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознаками статі опрацьовано 3 повідомлення.

Дві особи взято на обслуговування до територіального центру у відділення соціальної допомоги вдома, 9 особам подовжено термін дії договору на надання соцпослуг  у відділенні денного перебування.

 

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.

Відновила свою роботу філія відділення денного перебування Шолоховського старостинського округу.

Триває робота з підприємствами, Фондом інвалідів щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР.

Працює гаряча телефонна лінія (095 6882295) для соціальної підтримки громадян похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах.

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати у приміщенні УП та СЗН й безпосередньо в Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, або за телефонами - 0961196760; 0963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітної особи можливо: через портал електронних послуг, додаток “Дія”: засобами телекомунікаційного зв'язку, через Google-форми на сайті Державної служби зайнятості; при особистому зверненні до Покровської філії.

У службі зайнятості нагадують роботодавцям про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії). Також інформують про можливість отримати компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання за телефоном (05667)65892.

Прес-служба міського голови.