ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР НАТАЛІЇ САБЛІНОЇ

Тренінговий Центр Наталії Сабліної разом з ГО «Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів» запрошує на навчальні онлайн-курси з підвищення кваліфікації  для психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, юристів, правоохоронців, військових, держслужбовців, лікарів, медичних сестер, волонтерів, психологів, капеланів, соціальних працівників, студентів, вчителів, викладачів, працівників дитячих садочків та тих, хто хоче отримати знання.

З 29.05.2024 року розпочинається навчально-терапевтичний курс підвищення кваліфікації «Психологічна допомога та робота психолога з військовими та їх родинами у дні війни. Військова психологія» (33 годин). Набір 18 хвилі.

На цьому курсі:  навчають вчасно визначати ознаки бойового стресу та ПТРС;

як впоратися з кризовими станами та стабілізувати психіку військового; техніці надання психологічної допомоги військовим та їх родинам.

Заняття проводяться 1раз на тиждень ОНЛАЙН з 18.00 год. тривалість кожного модуля 3 академ. години (33 годин). Загальна тривалість курсу – 3 місяці. Платформа для проведення онлайн заняття– ZOOM.  Доступ до всіх матеріалів, закрита група. Запис всіх занять.  Розуміючи дану ситуацію в країні  вартість навчання   знижено до  2900 грн.

Більш детальна інформація розміщена на сайті за посиланням: https://www.sablinatz.com/treningi-kursi                       

Розклад занять на травень:

20.05.2024 – Навчально-терапевтичний курс підвищення кваліфікації «Комунікація з військовими та ветеранами. Як підтримати  ветерана, психологічна реабілітація та абілітація» https://www.sablinatz.com/reabilitaciya-veteraniv

25.05.2024 – Навчально-терапевтичний курс підвищення кваліфікації «Основи психотравматерапії» https://www.sablinatz.com/osnovy-psyhotravmaterapyi

Після закінчення курсу видається Сертифікати підвищення кваліфікації від Університету Сучасних Знань , Тренінгового Центру Наталії Сабліної та Міжнародної Асоціації психологів та тренерів-експертів.