СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА - ПРАЦЮЄ

 

На сьогодні у місті зареєстровано понад 7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них близько двох тисяч - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримало 414 вимушених переселенців та понад 5 тисяч покровчан.

В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 416 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 175 заяв для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП та громадян.

Опрацьовано 27 прийнятих особових справ.

Взято участь у роботі Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства за ознакою статі. Опрацьовано два повідомлення про вчинення домашнього насильства. Здійснюється організація соціального захисту  осіб, які опинились в СЖО та осіб з інвалідністю. Прийнято рішення про надання соціальної послуги «догляд вдома» - 1 особі, про подовження терміну дії договору на надання соціальної послуги «денний догляд» - 10 особам.

Триває робота з підприємствами, Фондом інвалідів щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.

Працює відділення денного перебування, де тривають заходи оздоровчого спрямування. Проходять заняття в Університеті ІІІ віку.

Працює гаряча телефонна лінія (095 6882295) для соціальної підтримки громадян похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах.

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати у приміщенні УП та СЗН й безпосередньо в Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, або за телефонами - 0961196760; 0963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітної особи можливо: через портал електронних послуг, додаток “Дія”: засобами телекомунікаційного зв'язку, через Google-форми на сайті Державної служби зайнятості; при особистому зверненні до Покровської філії.

У службі зайнятості нагадують роботодавцям про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії). Також інформують про можливість отримати компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання за телефоном (05667)65892.

Прес-служба міського голови.