Школи Покрова поповнилися новими комп’ютерами

 

Сучасними моноблоками за кошти міського бюджету укомплектовано класи Шолохівської школи та ліцею.

Новенькі комп’ютери надійшли до закладів наприкінці минулого тижня і вже чекають на дітей. Доки школярі відпочивають на канікулах, вчителі адаптують техніку до навчальних програм.

-Нині без новітніх технологій неможливий процес навчання у загальноосвітніх школах. Тож для нас це велика радість і подія. На початку березня міський голова Олександр Шаповал приїздив до школи, оглянув комп’ютерний клас, говорив з викладачами, пообіцяв вирішити питання оновлення техніки. А сьогодні сучасні комп’ютери вже чекають на дітей, класи укомплектовані. Для нас відкриваються нові перспективи у навчанні, - зазначає директор Шолохівської школи Віталій Натиканий.

Говорить про переваги нової техніки і вчитель інформатики ліцею Юрій Бухаленко, відзначаючи відмінні технічні характеристики, компактність, зручність користування, що важливо – безпечність. Тепер дітям стануть доступними онлайн-сервіси, що актуально в дистанційному здобутті знань, обміну досвідом та співпраці з навчальними закладами не лише України, а й світу.

Як підкреслили в управлінні освіти, місто системно підходить до питання технічного переозброєння освітніх закладів. У 2017-му комп’ютерну базу було оновлено у НВО, СЗШ№4, Будинку творчості. Комплекс сучасної оргтехніки встановлено для дітей з особливими потребами у шостій та дев’ятій школах. У 2018-му за кошти державної субвенції укомплектовано три комп’ютерні класи. У 2019 – му придбано 14 комп'ютерів для реалізації концепції Нової української школи, у рамках реалізації заходів, спрямованих на підвищення якості освіти придбано 45 ноутбуків для учнів НВК№2. 2020-й теж не став винятком, продовжуючи позитивну тенденцію.

Прес-служба міського голови.