Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Сьогодні — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

Афганська війна - одна з найтрагічніших сторінок історії. За десять років майже 150 тисяч українців пройшли через її горнило. Трагічний слід вона залишила для багатьох мешканців громади та їхніх сімей. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід.

У тихій жалобі схиляємо голови перед світлою пам'яттю співвітчизників, які не повернулися на рідну землю. Висловлюю слова щирої поваги тим, хто пройшов через випробування війни, ставши прикладом мужності та вірності військовій присязі.

Сьогодні, коли Україна виборює свою незалежність та цілісність, багато хто з Вас продовжує виконувати свій військовий обов'язок, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України. Ви не лише допомагаєте долати ворога, але й підтримуєте та надихаєте своїм прикладом молодих захисників.

У цей день щиро бажаю усім воїнам та їхнім близьким міцного здоров'я і добра, тепла і взаєморозуміння, і головне - найскорішої Перемоги Україні!

З повагою, міський голова Олександр Шаповал.