Пробне ЗНО-2019. Випускники Покрова можуть перевірити свої сили

пробне зно-2019. випускники покрова можуть перевірити свої сили. Зображення 1
Вступ до вищого навчального закладу є важливим кроком у житті кожної молодої людини. Сьогодні він неможливий без проведення Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Як і в більшості країн світу, ця процедура має свої суворі правила. Тож дуже важливо підготуватися до її проведення завчасно.
Шанс перевірити свої знання з 8-го січня отримали і 11-класники Покрова. Саме з цього дня розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2019, яка триватиме до 31 січня.
Як зазначають в Управлінні освіти, таке тестування фактично є повноцінним "тренуванням" перед справжніми іспитами. І хоча його результати не впливають на вступ абітурієнта до ВУЗу, завдяки пробному тестуванню майбутні абітурієнти зможуть "зануритися" в атмосферу реального ЗНО. Вони ознайомляться з формами завдань, попрактикуються в заповнені бланків та розподілі часу на виконання тестів, адаптуються психологічно. Адже тестові завдання пробного тестування укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО. Відповідно, майбутні абітурієнти зможуть краще підготуватися до реального іспиту, від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
Для пробного зовнішнього незалежного оцінювання кожен учасник може обрати два предмети. Тестування з української мови та літератури відбудеться 16-го березня. Пробний тест з другого предмета (на вибір) можна буде здати 23-го березня.
Для того, щоб подати заявку для участі в пробному ЗНО-2019 учні нашого міста мають зайти на сайт Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти https://dneprtest.dp.ua/ і зареєструватися у відповідному розділі.
Прес-служба міського голови.