Первинка отримала від благодійників 5 тисяч експрес-тестів

 

Така допомога досить актуальна - на території України спостерігається стабільне зростання захворюваності на коронавірус. Тенденція прослідковується і в Покрові. За останній тиждень у Центрі первинної медико-санітарної допомоги зафіксували 45 хворих на COVID-19, місяць тому було - вісім.

Від початку пандемії амбулаторії ЦПМСД були забезпечені сертифікованими експрес-тестами, які пацієнти з підозрою на коронавірус проходили безкоштовно. Медики високо відгукуються про їхню результативність, що підтверджувалася ПЛР- дослідженнями.

Днями первинка отримала партію тестів того ж виробника і такої якості у вигляді благодійної допомоги. 5 тисяч експрес-тестів надало ТОВ “ОКІРА”.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги вдячні за допомогу, оскільки на сьогодні це найшвидший спосіб підтвердити або спростувати підозру на захворювання. Разом з тим закликають містян зважати на динаміку росту коронавірусу. Нагадують, що при появі симптомів захворювання треба йти на фільт, зробити тест, які є у достатній кількості. Це дозволить людині своєчасно почати адекватне лікування й обмежити коло спілкування, аби не розповсюджувати вірус.

Не забуваємо й про найефективнішу профілактику — вакцинування.

Прес-служба міського голови.