Переможні старти

переможні старти. Зображення 1
Відзначення у нашому місті Дня Перемоги неможливо уявити без легкоатлетичної естафети на приз міської газети «Козацька вежа», присвяченій цій величній даті.

Учасниками традиційно є учнівські колективи загальноосвітніх шкіл, професійно-технічного училища та трудових колективів гірничозбагачувального комбінату.
На площі Гірників (колишня Серго Покров) учасників спортивного свята вітали засновник й ініціатор легкоатлетичної естафети – ветеран війни, Почесний громадянин міста Андрій Череп, заступник міського голови Наталія Бондаренко та голова профспілкового комітету комбінату Євген Запускалов. Як завжди естафета проходила у два етапи. Першими центральними вулицями міста бігла учнівська молодь. Найкращий результат показала команда СЗШ № 8, подолавши 2 кілометри 800 метрів за 7 хвилин 11 секунд. Їм і дістався перехідний кубок змагань. Друге місце у змаганнях посіли легкоатлети з НВК № 1, третє – середньої школи № 9.Призери були нагороджені медалями.
Успішно фінішували і учасники другого забігу – працівники гірничозбагачувального комбінату. Першими естафетну паличку пронесла команда служби охорони, у трійку лідерів потрапили команди залізничного та ремонтно-механічного цехів. Від профспілкового комітету комбінату усі цехові команди – учасники естафети були відзначені грошовими винагородами.