Перемоги – рідному місту

 

Талановиті покровчани, попри всі труднощі сьогодення, розвивають свої творчі здібності, активно крокують вперед. Весна ознаменувалася вагомими перемогами на музичному небосхилі. Вихованці Школи мистецтв та Дитячої музичної школи вибороли призові місця на творчих конкурсах всіх рівнів.

Заявили про себе покровчани  на міжнародному конкурсі талантів "ДИВО", він приніс перемоги вихованцям Школи мистецтв.

Першу премію конкурсу  у номінації “Фортепіано” отримав юний музикант Роман Таран ( викладач Наталія Остапчук). Маленький віртуоз виконував твір Поль Де Сенневіль “Mariage d’amour” і отримав найвищі бали.

Учениця театрального класу Ілона Яупова, ( викладач Неля Піхтіна) стала Лауреатом ІІ премії у номінації “Художнє читання”. До конкурсу дівчинка представила декламування поетичного твору О.Ігнатьєвої “І буде мир...”.

Дует скрипалів — Марина Радченко та Анатолій Шупта (концертмейстер Наталія Дев’ятко) на міжнародному конкурсі отримали першу премію!

Дипломом за переможне місце також нагороджена Марія Кияшко (викладач Марина Радченко), яка дуже мелодійно виконала на гітарі “Етюд №7”.

Вихованка Школи мистецтв Марія Халіменко ( викладач Антоніна Жуковська) отримала перемогу у міжнародному конкурсі талантів “Дім для душі”. Талановита дівчина підкорила серця журі своїм голосом та виборола найвищу нагороду - гран-прі конкурсу у номінації “Естрадний вокал”.

Також юна співачка здобула перемогу у номінації “Естрадний вокал” Міжнародного конкурсу талантів  “Viva star”. Виконання пісенного твору Володимира Івасюка “Балада про мальви” було настільки чутливим та майстерним, що журі присудило Марії першу премію конкурсу.

Призерками Міжнародного конкурсу талантів «Євро весна» стали учениці Галини Торукало. Юні музиканти представили на творче змагання, яке відбувалося під гаслом «Разом ми сильні. Разом до перемоги!», виконання музичних творів та підкорили суддів прекрасною грою.

Юна бандуристка, вихованка Школи мистецтв Анастасія Мазуренко стала Лауреатом ІІ премії, вихованка Дитячої музичної школи, скрипалька, Вікторія Гибало отримала диплом ІІІ ступеня.

Всеукраїнський відкритий конкурс бандуристів “Живі струни” зібрав більш як 200 бандуристів з усіх куточків країни. Серед юних талановитих музикантів Дитячу школу мистецтв представляла Варвара Сізова (викладач Наталія Горб, концертмейстер Наталія Остапчук), яка стала Лауреатом ІІ ступеня у номінації “ Інструментальний жанр. Солісти”. Також Варвара зайняла третє місце на Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» та четверте у ХІ Всеукраїнському конкурсі виконавців на бандурі імені Гната Хоткевича.

Пишаємось вами! Ви — молодці! Успіхів, натхнення, творчості і нових яскравих перемог!

 

Прес-служба міського голови.